Po J.R. Smitho dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje Denverio komanda priartėjo prie aikštės šeimininkų iki 4 taškų (77:81). Tačiau tuomet "Lakers" spurtavo 24:8 ir susikrovė 20 taškų persvarą (105:85).

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį Los Andželo ekipos žvaigždė Kobe Bryantas leido ant atsarginių žaidėjų suolelio, o aikštėje smaginosi jį pakeitęs Saša Vujačičius. Serbas per ketvirtį surinko 19 iš savo asmeninį rekordą paženklinusių 22 taškų ir užtikrino "Lakers" pergalę.

L. Kleiza rungtynes pradėjo ant atsarginių "Nuggets" žaidėjų suolelio. Į aikštę išbėgęs lietuvis per 20 minučių pelnė 15 taškų (1/3 trit., 5/9 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir dusyk suklydo.

"Nuggets": Carmelo Anthony 23 taškai (0/1 trit., 11/14 dvit., 1/1 baudos), Allenas Iversonas 21 (6 rez. perd.), Linas Kleiza 15, Marcusas Camby (9 atk. kam.) ir J.R. Smithas po 11.

"Lakers": Kobe Bryantas 24 (0/3 trit., 10/15 dvit., 4/5 baudų; 7 rez. perd., 6 atk. kam.), Saša Vujačičius 22, Luke'as Waltonas 14, Lamaras Odomas (5/16 metimų) ir Andrew Bynumas (13 atk. kam.) po 12.

Triuškinančią nesėkmę Bostone patyrė Niujorko "Knicks" (4-10) krepšininkai, rezultatu 59:104 (16:27, 15:27, 10:28, 18:22) nusileidę vietos "Celtics" (12-2) komandai.

Tai buvo trečias prasčiausias pralaimėjimas per visą "Knicks" klubo istoriją. Niujorko ekipoje vienintelis Nate'as Robinsonas pelnė dviženklį taškų skaičių, o jo tritaškis iš maždaug 11 metrų atstumo paskutinę sekundę išgelbėjo Niujorko ekipą nuo naujo rezultatyvumo antirekordo.

Mažiausiai taškų rungtynėse - 58 - "Knicks" žaidėjai buvo surinkę 2000-aisiais Jutoje.

"Be abejonės aš esu nusivylęs, - po rungtynių kalbėjo "Knicks" įžaidėjas Stephonas Marbury. - Visada pykstu, kai pralaimime, bet šis pralaimėjimas buvo neįtikėtinas. Pralaimėti beveik 50 taškų - tiesiog juokinga".

Bostono komandai tai buvo šešta didžiausia pergalė klubo istorijoje.

Greitai nutolusiems "Celtics" pagrindiniams žaidėjams net neprireikė ypatingo lyderių indėlio. Puolėjas Kevinas Garnettas žaidė tik nepilnas 23 minutes, per kurias surinko 8 taškus ir sugriebė 11 atšokusių kamuolių, ir paliko aikštę trečio kėlinio viduryje, jo komandai pirmaujant 69:34.

"Net nepamenu, kada mačo metu gavau tiek poilsio, - žurnalistams šypsojosi aukštaūgis. - Tačiau džiaugiuos tuo, nes žaidžiant keletą rungtynių per kelias dienas poilsis įgauna didelę svarbą".

"Knicks": Nate'as Robinsonas 11 (1/2 trit., 3/8 dvit., 2/3 baudų), Jamalas Crawfordas 8, Quentinas Richardsonas 7 (3/12 metimų; 9 atk. kam.).

"Celtics": Paulas Pierce'as (4/8 trit., 2/8 dvit., 5/6 baudų; 8 atk. kam.) ir Ray Allenas (2/5 trit., 6/9 dvit., 3/3 baudų) po 21, Eddie House'as 15, Glenas Davisas 13 (6 atk. kam.).

Kitas ketvirtadienio rungtynių rezultatas:

Hiustono "Rockets" (9-8) - "Golden State Warriors" (8-7) 94:113 (24:29, 26:30, 18:24, 26:30)

"Rockets": Mike'as Jamesas 19 (1/4 trit., 7/10 dvit., 2/2 baudų), Bonzi Wellsas 13, Tracy Mcgrady 11 (5/14 metimų; 6 rez. perd.), Yao Mingas 10 (4/12 metimų; 7 atk. kam., 5 kld.).

"GSW": Baronas Davisas 27 (1/3 trit., 8/11 dvit., 8/11 baudų; 8 rez. perd., 5 per. kam.), Stephenas Jacksonas 19 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Alas Harringtonas ir Monta Ellisas (10 atk. kam.) po 18.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.