Kol kas vienvaldė turnyro lentelės lyderė – čempionės titulą ginanti VDU komanda (6 pergalės ir 1 nesėkmė), tačiau įkandin žengia po 5 pergales ir 2 pralaimėjimus turinčios LKKA bei KU ekipos, kurios dalijasi atitinkamai antrąją ir trečiąją vietą.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai pirmadienį pratęsė pergalių seriją, svečiuose 94:82 (19:21, 26:18, 23:20, 26:23) įveikę ketvirtąją nesėkmę turnyre patyrusią Mykolo Romerio universiteto (MRU) ekipą.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams, kurie tolimų metimų dėka laimėjo pirmų trijų minučių atkarpą 12:2. Šaltas dušas tarsi iš miegų prikėlė svečius iš Kauno, kurie pagerino gynybą, spurtavo 16:5 ir išsiveržė į priekį 18:17. Ketvirčio pabaigoje ir sėkmingiau rungtyniavo MRU ekipa, kuri po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviejų taškų persvarą - 21:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dviem Alano Dzeranovo tolimais metimais, po kurių MRU padidino persvarą (29:23). Tačiau Povilo Šakinio bei Povilo Butkevičiaus taiklūs metimai leido svečiams laimėti trijų minučių atkarpą 9:0 ir persverti rezultatą - 32:29. Iki didžiosios pertraukos VDU krepšininkai padidino persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 45:39.

Po didžiosios pertraukos sužaidus keturias minutes Andrius Montrimas dar kartą pataikė iš toli ir MRU vėl priartėjo prie svečių (45:47), o likus žaisti dvi minutes beveik visiškai panaikino kauniečių pranašumą (56:57). Beveik visą ketvirtį sėkmingai žaidę MRU krepšininkai pradėjo klysti kėlinuko pabaigoje, kurią pralaimėjo 3:11 ir vėl atsiliko - 59:68.

Ketvirtajame kėlinyje po Rido Globio, Vaidoto Pečiuko ir Povilo Šakinio tolimų metimų VDU įgijo dviženklį pranašumą (81:69) ir, nors likus dviems minutėms MRU ekipa buvo priartėjusi iki šešių taškų, taiklūs VDU žaidėjų baudų metimai lėmė kauniečiams šeštąją pergalę šį sezoną.

VDU: Povilas Šakinis 21 (12 atk. kam.), Gintaras Leonavičius ir Andrius Daugvila po 12, Vaidotas Pečiukas ir Tomas Rinkevičius po 10.

MRU: Alanas Dzeranovas ir Andrius Montrimas po 20, Marius Pociukonis 13.

Turnyro lentelės kaimynų dvikovoje pergalę šventė Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) krepšininkai, kurie svečiuose rezultatu 110:64 (20:28, 28:12, 30:16, 32:12) nepaliko vilčių iki tol tik dusyk pralaimėjusiai Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) komandai.

LŽŪU: Modestas Šidlauskas 17 (5 kld.), Povilas Stasiulionis 15 (7 atk. kam.), Marius Gužauskis 11, Vygintas Grinis 9.

LKKA: Artūras Milaknis 24 (tritaškiai 6/10, 4 per. kam.), Vidmantas Užkuraitis 22, Paulius Beliavičius 16, Paulius Abramavičius 12, Kastytis Normantas 10.

Praėjusių metų vicečempionai Klaipėdos universiteto (KU) studentai ne itin svetingai pasitiko iš JAV grįžusius LCC tarptautinio universiteto krepšininkus. LSKL debiutantai buvo sutriuškinti savo aikštelėje net 39 taškų skirtumu – 107:68 (21:27, 24:9, 31:10, 31:22).

LCC: Evaldas Lengvinas 19, Antanas Montrimavičius 16, Lukas Mineika 13, Algirdas Macevičius.

KU: Remigijus Trakimas 21, Mindaugas Mockus ir Deividas Gailius po 16, Valdemaras Sevostjanovas 14, Evaldas Dainys 11.

Nesunkią pergalę sostinės aukštųjų mokyklų derbyje iškovojo Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) komanda, savo salėje 100:78 (22:20, 25:17, 28:13, 25:28) nugalėjusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkus.

VPU: Mindaugas Reminas 32 (6 rez. perd., 6 kld.), Justas Sinica 20, Giedrius Giedra 18, Nerijus Strazdauskas 14 (11 atk. kam.).

VGTU: Andrius Fiodorovas 14, Justas Pociūnas ir Domantas Bimba po 13, Arūnas Pranevičius 10.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės-pralaimėjimai)