Nors po dviejų kėlinių priekyje buvo svečiai (36:33), tačiau po ilgosios pertraukos „Panathinaikos“ susikaupė ir daugiausia Vassilio Spanoulio, Mike‘o Batiste‘o ir Kenedy Winstono pastangų dėka spurtavo ir vienu metu buvo įgiję net 16 taškų persvarą.

Visgi „Olympiakos“ nepasidavė. Ketvirtajame kėlinyje įsimėtė Lynnas Greeras ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos 4 taškai. Vis dėlto, palaikoma 18 tūkstančių audringų sirgalių, „Panathinaikos“ neleido pergalei išsprūsti iš rankų.

V. Spanoulis per paskutines dvi rungtynių minutes pelnė 6 taškus ir Atėnų klubas išsaugojo pergalę.

Nugalėtojų gretose Šarūnas Jasikevičius per 16 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jo oponentas Arvydas Macijauskas rungtyniavo kur kas ilgiau. Gynėjas per 36 minutes įmetė 11 taškų (2/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei 2 kartus suklydo.

„Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis 27 taškai, Mike‘as Batiste‘as 13, Kennedy Winstonas 12, Dimitris Diamantidis 10.

„Olympiakos“: Lynnas Greeras 23, Marcas Jacksonas 14, Arvydas Macijauskas 11.