Kitą savaitę su Kauno „Žalgiriu“ namie susitiksiantis Sienos klubas patyrė pirmąją nesėkmę.

Antrojo kėlinio viduryje CSKA krepšininkams buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą (36:25), tačiau tada fantastišką tritaškį iš beveik aštuonių metrų pataikė Rimantas Kaukėnas, dvitaškį su varžovo pražanga įmetė Kšyštofas Lavrinovičius, o po taiklių Terrello McIntyre’o baudų iš CSKA persvaros buvo likę vos 3 taškai – 36:33.

Trečiąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo saugų 8 taškų pranašumą – 60:52. Bet „Montepaschi“ nepalūžo ir jau 35-ąją mačo minutę komandas beskyrė 2 taškai (65:63). O likus žaisti 2 minutes ir 20 sekundžių minimaliu skirtumu jau priekyje buvo svečiai – 68:67.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 9 sekundes, o švieslentėje degant skaičiams 72:70 CSKA naudai, Sienos krepšininkai turėjo puikią galimybę išlyginti, o gal ir persverti rezultatą, tačiau „MdP“ gynėjas T. McIntyre’as lygioje vietoje pametė kamuolį. Šios klaidos Maskvos klubas neatleido. Trajanas Langdonas pataikė abu baudos metimus bei įtvirtino CSKA pergalę.

Ir šiame mače „Montepaschi“ į priekį vedė lietuviai. R. Kaukėnas per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/10 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

K. Lavrinovičius per 22 aikštėje praleistas minutes surinko 16 taškų (1/2 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 5/9 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 27 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 19 taškų, Kšyštofas Lavrinovičius 16, Bootsy Thorntonas ir Benjaminas Eze po 8, Shaunas Stonerookas 7 (9 atk. kam.).

CSKA: Matjažas Smodišas 16, Theodoros Papaloukas 12, Marcusas Goree ir Ramūnas Šiškauskas po 11, Davidas Andersenas 9, Nikos Zisis 7.

Nelengvą pergalę C grupės rungtynėse iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ekipa. Ji namie tik 5 taškų skirtumu 66:61 (20:17, 13:12, 21:16, 12:16) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Šarūnas Jasikevičius taikliu dvitaškiu buvo padidinęs „Panathinaikos“ persvarą iki dviženklės (56:45), tačiau sėkmingiau kelių minučių atkarpą sužaidę svečiai priartėjo (60:55). Netrukus Kennedy Winstonas taikliu metimu sugrąžino saugesnį pranašumą Atėnų komandai (62:55).

Bet netrukus Ademola Okulaja pataikė dvitaškį, po dar kelių minučių tritaškį pataikęs Robertas Garrettas nukirpo „Panathinaikos“ persvarą iki 2 taškų (60:62), o iki rungtynių pabaigos likus žaisti minutę Darrenas Fennas taiklia bauda sumažino svečių atsilikimą iki minimumo (61:62).

Visgi tai buvo paskutiniai Bambergo krepšininkų taškai šiose rungtynėse. Likus žaisti minutę Š. Jasikevičius realizavo abu baudos metimus, o pačioje susitikimo pabaigoje dvi baudas pataikęs Vassilis Spanoulis įtvirtino graikų klubo pergalę.

Š. Jasikevičius buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis per 25 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

„Panathinaikos“: Šarūnas Jasikevičius 11, Vassilis Spanoulis 9, Dimitris Diamantidis ir Dimos Dikoudis po 8, Kenedy Winstonas ir Mike’as Batiste’as po 6.

„Brose Baskets“: Predragas Suputas 16, Chrisas Ensmingeris 11, Steffenas Hamannas 10, Robertas Garrettas 9, Ademola Okulaja 7.

Kiti trečiadienio rungtynių rezultatai:

B grupė

Stambulo „Efes Pilsen“ - Milano „Armani Jeans“ 80:70 (20:18, 26:10, 23:24, 11:18)

„Efes Pilsen“: Andrew Nicholas 16 (7 atk. kam.), Kenny Gregory 13, Serkanas Erdoganas 12, Andre Hutsonas 11, Ermalis Kuqo 10.

„Armani Jeans“: Massimo Bulleri 18 (5 kld.), Reece'as Gainesas 13, Ansu Sesay 11, Cheyne'as Gadsonas 10.

Malagos „Unicaja“ - Zagrebo „Cibona“ 102:64 (21:18, 33:16, 24:14, 24:16)

„Unicaja“: Davoras Kusas 23, Germanas Gabrielis 14, Danielis Santiago 13 (9 atk. kam.), Boniface'as N'Dongas 12 (7 atk. kam.).

„Cibona“: Tre Kelley 14, Larry Ayuso 13, Lukša Andričius 9 (6 atk. kam.).