Itin atkakli kova vyko Kaune. Palaikomi savų sirgalių bei žavingų šokėjų KTU krepšininkai tiesiog neturėjo teisės pralaimėti ir po sudėtingos kovos žalgiriečio Vilmanto Dilio vedami technikai palaužė iki tol nesuklupusią LŽŪU ekipą.

Tuo tarpu LSKL čempionų titulą ginantys VDU auklėtiniai ilgą laiką atsilikinėjo ir tik ketvirtajame kėlinuke susigrąžino persvarą bei įveikė VGTU studentus.

KTU namuose šventė antrąją pergalę šį sezoną, rezultatu 76:68 (24:17, 16:25, 18:7, 18:19) nugalėdami iki tol nepralaimėjusią, tačiau rimtai kovai nenusiteikusią LŽŪU komandą.

LŽŪU krepšininkai aktyviai pradėjo dvikovą ir po pirmųjų dviejų minučių pabėgo į priekį 8:0. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir po dviejų V. Dilio tritaškių bei taiklių baudos metimų jie ne tik išlygino rezultatą, bet ir pabėgo į priekį 17:12. Iki kėlinio pabaigos KTU auklėtiniai išlaikė persvarą ir pirmavo 24:17.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai padidino persvarą iki 9 taškų (26:17), bet M. Giedraitis ir M. Šidlauskas pataikė iš toli sumažindami atsilikimą iki 3 taškų. KTU ekipa dar sykį padidino pranašumą iki 9 taškų, bet praleido 7 taškus be atsako ir pirmavo tik 32:30. Aikštelėje įsivyravo atkakli ir įnirtinga kova. Likus žaisti pusantros minutės M. Šidlausko dėjimas išlygino rezultatą (38:38), o po dviejų kėlinių LŽŪU jau pirmavo 42:40.

Po didžiosios pertraukos tęsėsi apylygis žaidimas. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (43:43). Tuomet šeimininkai spurtavo 7:0, o vėliau padidino pranašumą iki 9 taškų (54:45). Tokiu skirtumu komandos ir pabaigė trečiąjį ketvirtį – 58:49.

Artėjančią pergalę pajutę KTU krepšininkai per anksti atsipalaidavo ir paskutinį kėlinį pradėjo pralaimėdami atkarpą 2:10 bei leisdami svečiams sumažinti atsilikimą iki minimumo (59:60). Vis dėlto išlyginti rezultato svečiams nepavyko, o sėkmingo V. Dilio žaidimo dėka KTU pavyko pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą, o vėliau padidinti jį iki 14 taškų (76:62). Susitikimą KTU laimėjo 76:68.

Kaip vieną pergalės priežasčių KTU komandos treneris Henrikas Giedraitis paminėjo atkaklią, vyrišką kovą. "Buvome gerai nusiteikę rungtynėms, nenuleidome rankų, kai nesisekė. Be to, gerai sužaidė mūsų komandos lyderis Vilmantas Dilys," – sakė treneris. Be to, šeimininkai laimėjo kovą po krepšiais 42:25, 17 kamuolių atkovodami puolime.

KTU: Edgaras Stanionis 26 (6 atk. kam.), Vilmantas Dilys 20 (11 atk. kam.), Gediminas Dranginis (6 atk.kam., 4 rez.perd.) ir Mykolas Mankevičius (7 atk. kam.) po 8, Kęstutis Petrauskas 7 (6 atk. kam.)

LŽŪU: Povilas Stasiulionis 19 (9 atk. kam.), Modestas Šidlauskas 18 (tritaškiai 1/9, 4 per. kam.), Marius Giedraitis 9, Arnas Lubys 8.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai, kurie namuose tik po sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio rezultatu 78:70 (14:21, 25:22, 20:23, 19:4) įveikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komandą.

VDU: Andrius Daugvila 17 (6 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas 14 (1/6 tritaškių, 7 rez. perd., 5 kld.), Adas Juškevičius 13 (5 kld.), Karolis Kalvaitis ir Rokas Grinius po 11.

VGTU: Martynas Girnius 15, Justas Pociūnas 14, Rimvydas Stankevičius 12, Saulius Žurauskas 10 (7 atk. kam.).

Praėjusių metų LSKL vicečempionai Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai namuose be didesnio vargo 113:90 (30:22, 27:23, 23:22, 33:23) įveikė Vilniaus pedagogino universiteto (VPU) auklėtinius. LKL rungtyniaujančio "Neptūno" krepšininkas Deividas Gailius klaipėdiečiams pelnė net 41 tašką, pataikęs 8 iš 10 tritaškių.

KU: Deividas Gailius 41 (6/7 dvitaškiai, 8/10 tritaškiai), Julius Žurna 22 (11 rez. perd.), Simas Galdikas 15, Valdemaras Sevostjanovas 14 (8 atk. kam.), Dainius Vaitelis ir Rolandas Žilevičius po 8.

VPU: Jonas Dirgys 19, Giedrius Giedra 17 (8 atk. kam.), Lukas Chmieliauskas 16, Mantas Virbalas ir Vaidotas Jatulevičius po 11.

Vilniuje pergalę iškovojo Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai, kurie savo aikštėje po permainingos kovos 88:69 (28:9, 21:25, 17:24, 22:11) nugalėjo čempionato autsaiderę – LCC tarptautinio universiteto komandą.

MRU: Alanas Dzeranovas 21, Andrius Montrimas 19 (8 atk. kam.), Paulius Parachomikas (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Paulius Ivanauskas (5 rez. perd.) po 15, Šarūnas Kulevičius 11.

LCC: Paulius Žurna 23 (7 atk. kam.), Antanas Montrimavičius 14, Ibou Fallasas 10, Mohammadas Seckas 8.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)