Čia pat svečiai vėl susigrąžino minimalų pranašumą – 9:8. Netrukus priekyje jau buvo šiauliečiai, kurie Sauliaus Kuzminsko, Jose Oliveiro ir Antonio Granto pastangomis neleido svečiams persverti rezultato. Likus maždaug minutei iki kėlinuko pabaigos “Šiauliai” pirmavo 19:15, tačiau Martyno Gecevičiaus tritaškis ir Mindaugo Lukauskio dvitaškis paskutinę sekundę leido svečiams laimėti ketvirtį 20:19.

Pirmąjį kėlinuką su trimis pražangomis baigė “Lietuvos ryto” žaidėjai Artūras Jomantas ir Michailas Anisimovas.

Antrame kėlinuke “Šiauliai” trumpam išsiveržė į priekį – 25:24, tačiau svečiai netrukus tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po M.Lukauskio, D.Mitchello, A.Šležo ir H.Price’o tritaškiu vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą – 46:33. Paskutinėmis kėlinuko akimirkomis A.Grantas dvitaškiu kiek sušvelnino skirtumą – 35:46.

Trečiojo kėlinuko pradžioje iniciatyvą turėjo jau šeimininkai, kurie nuolat stengėsi sumažinti pranašumą. Kelis kartus šiauliečiai priartėjo iki 7 taškų skirtumo, tačiau “Lietuvos ryto” krepšininkai atstatydavo 10 taškų pranašumą. Po H.Price’o ir M.Gecevičiaus metimų vilniečiai įgijo jau 14 tašku pranašumą – 57:43.

Ketvirčio pabaigoje vilniečiai kelis kartus pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau paskutinę sekundę Manto Ruikio tritaškis vėl grąžino 12 taškų skirtumą 52:64.

Ketvirtame kėlinuke svečiai iškart padidino skirtumą iki 19 taškų – 73:54 ir išsprendė visus klausimus dėl rungtynių baigties. Galutinis rezultatas – 88:71 “Lietuvos ryto” naudai.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 12, Darellas Mirchellas 10, Michailas Anisimovas 10, Mindaugas Lukauskis 10, Hollisas Price’as 9, Artūras Jomantas 8, Marijonas Petravičius 8, J.P.Batista 8, Matthew Nielsenas 7, Andrius Šležas 6 (Simas Buterlevičius).

„Šiauliai“: Antonio Grantas 18, Jose Olivero 15, Saulius Kuzminskas 14, Mantas Ruikis 10, Artūras Masiulis 8, Gediminas Maceina 4, Aurimas Kieža 2 (Marius Prekevičius, Tomas Rinkevičius).