Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą, kurio pirmajame kėlinyje pirmavo 16:9, tačiau CSKA gynėjas iš Graikijos Nikos Zisis pelnė 10 taškų iš eilės ir iniciavo Rusijos klubo spurtą.

Antrąjį ketvirtį CSKA puolimas buvo daug solidesnis ir, laimėję kėlinį 32:16, maskviečiai nutolo dviženkliu skirtumu.

Tokią persvarą svečiai išsaugojo ir po didžiosios pertraukos, iškovodami pirmąją pergalę turnyro A grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno "Žalgiris".

Ramūnas Šiškauskas pirmadienio mače nugalėtojams pelnė 13 taškų ir rezultatyvumu nusileido tik 18 surinkusiam slovėnui Matjažui Smodišui ir 15 įmetusiam N. Zisiui. Lietuvis per 18 minučių pataikė 2 iš 3 tritaškių, vienintelį mestą dvitaškį, 5 baudos metimus iš 8, perėmė vieną kamuolį ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausias pralaimėjusiųjų ekipoje buvo serbas Milanas Gurovičius - 25 taškai. Donatas Slanina, kaip ir Dajuanas Wagneris, "Prokom Trefl" komandai pelnė 10, o Tomas Masiulis - 2 taškus.

D. Slanina per 18 minučių prametė vieną tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 5 ir abu baudos metimus, perėmė 2 bei atkovojo 1 kamuolį, kartą prasižengė ir 4 suklydo.

T. Masiulis aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias prametė vienintelį dvitaškį, pataikė 2 baudas iš 4, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir susirinko 3 pražangas.

"Prokom Trefl": Milanas Gurovičius 25 taškai, Donatas Slanina ir Dajuanas Wagneris po 10, Tomasas Van Den Spiegelis 6.

CSKA: Matjažas Smodišas 18 (7 atk. kam.), Nikos Zisis 15, Ramūnas Šiškauskas 13, Davidas Andersenas 10, Theodoros Papaloukas (8 rez. perd.) ir Aleksejus Savrasenka po 8.