Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rumunės dar pirmavo 69:67, tačiau tuomet lietuvės šovė į priekį. Greta Lukšytė pataikė dvitaškį, Saulė Kontautaitė realizavo du baudos metimus ir Lietuvos rinktinė persvėrė rezultatą – 71:69.

Rumunėms pataikius vieną baudos metimą, Lietuvos merginų rinktinė padėjo lemiamą šturmą. Iš toli įmetė G.Lukšytė, o per kitą ataką tritaškį pelnė S.Kontautaitė. Lietuvių pranašumas likus minutei šoktelėjo iki 7 taškų (77:70) ir šeimininkės išplėšė pergalę.

Lietuva: Saulė Kontautaitė 25 (8 rez. perd.), Greta Lukšytė 18, Aurimė Rinkevičiūtė 12, Šarūnė Jasiunskaitė 11 (17 atk. kam.), Laima Rickevičiūtė 9 (8 atk. kam.), Indrė Dudėnaitė 4.

Šeštadienį (07.21) pusfinalyje Lietuvos krepšininkės susitiks su Portugalijos rinktine, kuri kitame ketvirtfinalio mače 54:50 (20:17, 13:14, 8:10, 13:9) palaužė Švedijos ekipą.

Lietuvos ir Portugalijos krepšininkės šiame čempionate jau buvo susitikusios A grupės rungtynėse ir tada pergalę rezultatu 84:80 šventė lietuvės.

Kitame pusfinalyje susitiks Juodkalnijos ir Didžiosios Britanijos komandos.

Juodkalnija 70:52 (15:17, 19:8, 19:14, 17:13) sutriuškino Olandiją, o britės 76:66 (22:24, 17:19, 20:7, 17:16) nugalėjo lenkes.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.