Nė vienai komandai per NBA istoriją nepavyko laimėti serijos, atsiliekant 0-3. Sekmadienį „Pistons“ pergalės atveju ji ir antrą seriją laimėtų be kluptelėjimų. Pirmame atkrintamųjų varžybų etape „Pistons“ eliminavo Orlando „Magic“ krepšininkus.

Nepalikdami vilčių „Bulls“ krepšininkams per pirmus du mačus Detroite, „Pistons“ turėjo daug vargo Čikagoje. Įpusėjus dvikovai „Bulls“ pirmavo 44:28, prasidėjus trečiajam kėliniui skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų (49:30), o ketvirčio viduryje šeimininkų persvara dar siekė 17 taškų (55:38).

Tačiau Tayshaunas Prince‘as, Chauncey Billupsas ir Rasheedas Wallace‘as sugrąžino „Pistons“ komandai viltį. Per trečią kėlinį Prince‘as pelnė 13 taškų, Billupsas įmetė 10, o Wallace’as paskutinėmis kėlinio sekundėmis blokavo metimą ir pataikė tritaškį aidint finalinei ketvirčio sirenai. Po „Pistons“ puolėjo taiklaus tolimo metimo svečių deficitas sumenko iki minimumo – 60:61.

Maža to, Wallace‘as įmetė dvitaškį ir išvedė „Pistons“ į priekį ketvirtojo kėlinio pradžioje, o įpusėjus ketvirčiui po Wallace‘o tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 5 taškų ribos. „Bulls“ per likusį laiką nebeatsitiesė.

Per paskutinį ketvirtį drebėjo „Bulls“ krepšininkų rankos. Tikslą pasiekė tik 16 mestų baudų iš 26, o net 7 baudų metimai pro šalį skriejo per lemiamą kėlinį. Be to, per rungtynes šeimininkai pataikė tik 33,7 proc. metimų (28/83).

„Bulls“: Luolas Dengas 21 (8/22 metimų, 14 atk. kam.), Benas Gordonas 16, Kirkas Hinrichas 13 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), P.J.Brownas 10 (10 atk. kam.), Andresas Nocioni 7.

„Pistons“: Tayshaunas Prince‘as 23 (11 atk. kam.), Chauncey Billupsas 21 (7 rez. perd.), Richardas Hamiltonas 16, Rasheedas Wallace’as 16 (11 atk. kam.).