Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Andrius Šležas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius. Robertas Štelmaheris įmetė 19, Marijonas Petravičius - 14, Janis Blūmas - 13 taškų.

Klaipėdiečiams 18 taškų surinko ir 5 kamuolius atkovojo amerikietis Ronaldas Dorsey. Vaidoto Pridotko ir Mindaugo Mockaus sąskaitose po 12 taškų, 11 taškų įmetė "Lietuvos ryto" uostamiesčio komandai paskolintas Ernestas Ežerskis.

Uostamiesčio ekipai negalėjo padėti trys pagrindiniai žaidėjai. "Neptūno" strategas Robertas Kuncaitis į aikštę nesiryžo išleisti visą praėjusią savaitę sirgusio ir tik trečiadienį treniruotis pradėjusio komandos lyderio vidurio puolėjo Michailo Anisimovo. Dėl sinusito į aikštę neišbėgo Vitalijus Stanevičius bei po menisko operacijos bandantis atsigauti Andrius Petkūnas.

"Lietuvos ryto" ekipoje dėl legionierių limito nerungtyniavo Matthew Nielsenas. Aikštėje nepasirodė ir traumuotas Mindaugas Lukauskis.

Rungtynių pradžioje po E.Ežerskio solo pasirodymo – 7 taškų – uostamiesčio ekipa pirmavo 9:3. Vis dėlto kėliniui baigiantis aikštės šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir įgyti 6 taškų pranašumą (24:18).

Vilniečiams atitrūkti nepavyko ir prieš didžiąją pertrauką. Nors LKL čempionai įpusėjus antrajam ketvirčiui buvo įgiję 10 taškų pranašumą (35:25), iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes "Lietuvos ryto" persvara sumenko iki 2 taškų (37:35).

Vis dėlto spurtavę 10:2, daugiausiai 16 taškų per pirmąją rungtynių dalį pelniusio Roberto Štelmaherio pastangų dėka, vilniečiai padidino pranašumą iki 10 taškų, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandas jau skyrė praraja (68:50). Mačui baigiantis LKL čempionų persvara tapo triuškinanti (100:66).

Antrasis klubų susitikimas šeštadienį vyks Klaipėdoje.

Kitame pusfinalyje Kauno "Žalgiris" 1-0 pirmauja prieš "Šiaulius".

Vilniaus "Lietuvos rytas" - Klaipėdos "Neptūnas" 105:72 (24:18, 27:24, 28:15, 26:15)

"Lietuvos rytas": Andrius Šležas 22 taškai (4/5 trit., 5/6 dvit.; 5 atk. kam.), Robertas Štelmaheris 19 (3/5 trit., 2/3 dvit., 6/8 baudų), Marijonas Petravičius 14, Janis Blūmas 13, Tomas Delininkaitis, Joao Paolo Batista (8 atk. kam.) ir Martynas Gecevičius po 8, Kareemas Rushas 7 (3/11 metimų), Artūras Jomantas 6 (9 atk. kam.).

"Neptūnas": Ronaldas Dorsey 18 (0/2 trit., 7/9 dvit., 4/5 baudų; 5 atk. kam.), Vaidotas Pridotkas (2/4 trit., 3/10 dvit., 0/1 baudos; 6 kld.) ir Mindaugas Mockus (0/2 trit., 1/2 dvit., 10/12 baudų) po 12, Ernestas Ežerskis 11, Marius Kasiulevičius 9, Sergo Atuašvili 7 (7 atk. kam.), Aidas Viskontas 3 (5 kld.).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.