Vilniečiai pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 9 taškais (18:9), tačiau vėliau leido varžovams priartėti ir du kėlinius aikštėje vyko apylygė kova. Vis dėlto po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai atitrūko, o per paskutiniąsias 10 minučių sutriuškino Rygos ekipą.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose žaidė 19 taškų įmetęs ir 7 kamuolius atkovojęs Marijonas Petravičius. "Barons/LMT" klube pasižymėjo 20 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs 212 cm ūgio vidurio puolėjas Draganas Ceraničius.

Lietuvos krepšininkas Gediminas Maceina Rygos komandai taškų nepelnė. Gynėjas per 15 minučių prametė po dvitaškį ir tritaškį, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

"Lietuvos rytas": Marijonas Petravičius 19 taškų (7 atk. kam.), Matthew Nielsenas 14, Robertas Štelmaheris 12, Andrius Šležas 11, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Jomantas po 10.

"Barons/LMT": Draganas Ceraničius 20 (9 atk. kam.), Earlas Rowlandas 16, Curtisas Marshallas 15.

BBL I diziviono lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)