Rusai savo pranašumą įrodė tik per papildomą penkių minučių atkarpą. Po „Benetton“ gynėjo Niko Zisio tritaškio rezultatas dar buvo lygus (63:63), tačiau netrukus Eddie Gillas įmetė iš toli ir nuo šio momento „Dinamo“ nebeatsilikinėjo.

Laimėję ketvirtą kartą jie nustūmė „Benetton“ į trečią vietą ir ketvirtfinalyje kovos su Atėnų „Panathinaikos“.

„Benetton“ pirmoje mačo dalyje sukaustė varžovus kibia gynyba ir įpusėjus dvikovai turėjo 12 taškų pranašumą (35:23). Tačiau trečiame kėlinyje italai net 7 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, „Dinamo“ pelnė 13 ir išsiveržė į priekį – 36:35.

Nuo šio momento nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 5 taškų pranašumo. Besibaigiant ketvirtam kėliniui „Benetton“ pirmavo 58:55, bet iš pradžių Antonis Fotsis dėjimu rezultatą sušvelnino, o paskui, pataikęs vieną baudą iš dviejų, – išlygino. Abi komandos dar turėjo po progą rezultatą persverti savo naudai, tačiau metimai skriejo pro šalį.

Graikas A.Fotsis pagerino Eurolygos atkovotų kamuolių rekordą, po lentomis sugriebęs net 24 kamuolius.

„Dinamo“: Lazaros Papadopoulos 24 taškai (11 atkovotų kamuolių), Antonis Fotsis 22 (24 atk. kam.).

„Benetton“: Marco Mordente 13, Angelo Gigli 12 (6 atk. kam.), Nikos Zisis 11 (3/12 metimų).

Užtikrintą pergalę paskutinėse G varžybose iškovojo Simono Serapino Salonikų „Aris“ ekipa. Ji namie 83:65 (17:12, 21:11, 20:14, 25:28) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus ir šventė vienintelę pergalę TOP-16 etape.

S.Serapinas pasiekė asmeninį rezultatyvumo Eurolygoje rekordą, nugalėtojams per 22 aikštėje praleistas minutes pelnęs 16 taškų (3/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojęs 6 ir perėmęs 2 kamuolius, 2 kartus suklydęs ir 4 sykius prasiženges.

„Aris“: Simonas Serapinas 16 taškų, Alexas Scalesas 13, Dimitrijus Tsaldaris ir Michaelas Wilkinsonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11, Savvas Iliadis 10.

„Unicaja“: Marcusas Faisonas 18 taškų (8 atk. kam.), Danielis Santiago 13 (6 atk. kam.).

Abiems komandoms šios rungtynėms nieko nebelėmė. Salonikų krepšininkai iš 6 rungtynių laimėję tik vienas baigė pasirodymą Eurolygoje. Tuo tarpu „Unicaja“ klubas, iškovojęs 4 pergales ir patyręs 2 nesėkmes, G grupėje užėmė pirmąją vietą ir ketvirtfinalyje susitiks su Barselonos „Winterthur“ ekipa.

Skaudžia nesėkme TOP-16 etapo varžybas užbaigė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Jie išvykoje nieko nebelemiančiose F grupės rungtynėse 66:87 (20:14, 15:27, 11:21, 20:25) pralaimėjo Barselonos „Winterthur“ komandai.

Pralaimėjusiesiems Robertas Javtokas per 10 minučių pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį ir blokavo 1 varžovo metimą.

Ramūnas Šiškauskas dėl traumos nerungtyniavo.

„Winterthur“: Franas Vazquezas 14 taškų, Rogeris Grimau 12, Juanas Carlosas Navarro ir Gianluca Basile po 11, Jordi Triasas 10.

„Panathinaikos“: Dejanas Tomaševičius 18 taškų, Mike’as Batiste’as ir Milošas Vujančius po 10.

Atėnų krepšininkai ketvirtfinalyje susitiks su Maskvos „Dinamo“ ekipa. Tuo tarpu katalonai susikaus su Malagos „Unicaja“.

Pralaimėjimu TOP-16 etapą baigė ir tris lietuvius turintis Sopoto „Prokom Trefl“ klubas. Lenkijos ekipa namie 64:72 (18:24, 13:21, 12:14, 21:13) nusileido Stambulo „Efes Pilsen“ ir F grupėje su viena pergale liko paskutinė – ketvirta.

Antras pagal rezultatyvumą „Prokom Trefl“ gretose buvo Donatas Slanina. Lietuvis per 36 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/3 baudų), tačiau 12 taškų surinko per pirmą rungtynių dalį. Jis taip pat perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandas draugas Tomas Masiulis per 19 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Trečiasis „Prokom Trefl“ lietuvis Tomas Pačėsas nerungtyniavo.

„Prokom Trefl“: Jasminas Hukičius 15, Donatas Slanina 14, Rashidas Atkinsas 8.

„Efes Pilsen“: Antonio Grangeris 23 taškai (5/7 tritaškių), Ermalis Kuqo 13, Andrew Nicholas 10 (6 rez. perd.).