„Montepaschi“ per pirmąjį kėlinį 5 pirmąsias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o „Uniks“ pirmavo 6 taškais (6:0). Vėliau, po trijų iš eilės Jarodo Stevensono, Sauliaus Štombergo bei Drajušo Lavrinovičiaus pataikytų tritaškių, Kazanės klubas atitolo 13 taškų skirtumu (19:6), o kėlinį baigė turėdami solidžią 16 taškų persvarą.

Antrojo kėlinio pradžia vėl nebuvo rezultatyvi ir keletą minučių skirtumas tarp komandų nekito. Tačiau po 7 iš eilės S.Štombergo pelnytų taškų, „Uniks“ spurtavo ir pranašumą padidino iki triuškinančio – 20 taškų.

Po didžiosios pertraukos „lietuviškosios“ Rusijos ekipos persvara tik augo. Sėkmingai gynęsi nuo Sienos klubo atakų „Uniks“ krepšininkai pranašumą padidino iki 26 (63:37).

Per paskutinį kėlinį Rimantas Kaukėnas taikliais metimais dar bandė tirpdyti „Uniks“ pranašumą, tačiau komandos draugų parama buvo menka ir rungtynių pabaigos sirena skelbė triuškinantį 30 taškų A.Sireikos ekipos pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo S.Štombergas. Lietuvis, rungtynes pradėjęs startiniame penkete, per 33 minutes pelnė 17 taškų (3/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D.Lavrinovičius, mačą taip pat pradėjęs startiniame penkete ir aikštėje praleidęs 32 minutes, surinko 13 taškų (3/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė net 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, dukart privertė varžovus prasižengti, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles pats.

Kšyštofas Lavrinovičius per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškio, 3/8 baudų), atkovojo 9 kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

R.Kaukėnas „Montepaschi“ komandoje taip pat buvo rezultatyviausias. Gynėjas per 27 minutes surinko 16 taškų (4/11 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, 6 kartus privertė varžovus prasižengti, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles pats.

„Uniks“: Saulius Štombergas 17, Darjušas Lavrinovičius (8 atk. kam.) ir Jarodas Stevensonas po 13.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 16, Josephas Forte'as 13 (7 atk. kam.), Terrellas McIntyre‘as 11.

Kiti rezultatai:

Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) - Madrido "Real" (Ispanija) 72:83 (23:22, 21:23, 13:23, 15:15)

"Real": Louisas Bullockas 22, Felipe Reyesas 19 (10 atk. kam., 8 išrpv. pr.), Charlesas Smithas 15,

"Crvena Zvezda": Milanas Gurovičius 18 (9 išrpv. pr.), Tadija Dragičevičius 16, Petaras Antičius 9.

Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) - Belgrado FMP (Serbija) 88:79 (21:26, 23:15, 26:13, 18:25)

"Hapoel": Mario Austinas 26 (6 atk. kam., 6 kld.), Meiras Tapiro 16 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Timothy Bowersas 14, Droras Hagagas 11 (5 rez. perd.).

FMP: Branko Cvetkovičius 22, Zoranas Ercegas 17, Draganas Labovičius 13 (8 atk. kam.), Milošas Teodošičius 11 (6 rez. perd.).

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 6 dieną.