Rezultatyviausias rungtynes per karjerą NBA sužaidė "bulių" puolėjas Luolas Dengas.

L.Dengas pelnė 32 taškus. Be to, Anglijos pilietybę turintis krepšininkas atkovojo 11 kamuolių ir padėjo „Bulls“ laimėti trečias rungtynes iš eilės po NBA "Visų žvaigždžių" savaitgalio.

„Wizards“ komandos negelbėjo sėkmingas Gilberto Arenaso pasirodymas. Per vieną atkarpą antroje dvikovos pusėje G.Arenasas surinko 18 taškų iš eilės, o po dvitaškio su pražanga ketvirtajame kėlinyje Vašingtono ekipa sumažino atsilikimą iki 4 taškų.

Tačiau netrukus „Bulls“ atitolo nepavejamai.

"Bulls“: Luolas Dengas 32 taškai (13/22 metimų, 11 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 20 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Benas Gordonas 18, Benas Wallace’as (12 atk. kam., 5 blk.) ir Thabo Sefolosha po 8.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 36 (11/20 metimų), Caronas Butleris 14, DeShaunasStevensonas 13, Jarvisas Hayesas 9.

"Wizards" (31 pergalė/22 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje užima antrą vietą, o "Bulls" (32/25) yra penkti.

Linas Kleiza rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau per 21 minutę nepelnė nė taško, o Denverio „Nuggets“ namie 104:114 (30:31, 18:26, 26:36, 30:21) nusileido Jutos „Jazz“.

L.Kleiza buvo vienintelis iš 9 „Nuggets“ žaidėjų, kuris nepelnė nė taško. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis prametė abu dvitaškius ir vieną tolimą metimą. L.Kleiza atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Deronas Williamsas ir Carlosas Boozeris buvo vieni „Jazz“ pergalės kalvių. D.Williamsas pelnė 26 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, o C.Boozerio indėlis į pergalę buvo 10 taškų per 12 minučių.

D.Williamsas praleido vienerias NBA rungtynes po to, kai per "Visų žvaigždžių" savaitalį patyrė traumą. „Jazz“ įžaidėjas susižeidė per NBA naujokų ir antramečių dvikovą. Tuo tarpu C.Boozeris grįžo po 8 dėl kojos traumos praliestų susitikimų.

"Jazz" centras Mehmetas Okuras praleido pirmąsias savo rungtynes po 233 starto penkete pradėtų šio sezono dvikovų. Turkas nežaidė dėl nugaros skausmų. O "Jazz" puolėjas rusas Andrejus Kirilenka paliko aikštę sužaidęs tik 9 minutes, kai susiduręs su Carmelo Anthony susižeidė koją. Kiek mačų praleis abu europiečiai neaišku.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 36 taškai (12/18 metimų, 7 kld.), Allenas Iversonas 33 (11/18 metimų), Nene (9 atk. kam.) ir Steve‘as Blake‘as po 8.

„Jazz“ Deronas Williamsas 26 (14 rez. perd.), Mattas Harpingas 22, Paulas Millsapas 14 (10 atk. kam.), CJ Milesas 12, Carlosas Boozeris 10, Ronnie Breweris 9.

"Nuggets" (26/27) Vakarų konferencijoje užima septintą vietą.