Sėkmingiau rungtynes pradėję baskai išsiveržė į priekį (16:11), tačiau prieš didžiąją pertrauką Valensijos ekipa likvidavo deficitą ir įgijo minimalų pranašumą (32:31).

Vis dėlto sėkmingiau antrąją mačo dalį sužaidė aikštės šeimininkai. Per paskutinę 10 minučių atkarpą jie sėkmingai gynėsi nuo „Pamesa“ ekipos krepšininkų atakų ir šventė septynioliktą pergalę.

„Pamesa“ po šio pralaimėjimo nusirito į 10 turnyrinės lentelės vietą, o „Tau Ceramica“ išliko tarp ACB lyderių – baskai žengia antri.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mindaugas Timinskas pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavima, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Igoris Rakočevičius 14, Serkanas Erdoganas 11, Tiago Splitteris 10.

„Pamesa“: Dejanas Milojevičius 19 (8 atk. kam.), Rubenas Douglasas 17, Vule Avdalovičius 11.

Per kitas sekmadienio rungtynes triuškinančią nesėkmę patyrė Fuenlabrados „Alta Gestion“ ekipa. Ji išvykoje 66:87 (15:23, 18:22, 13:20, 20:22) nusileido Granados „C.B. Granada“ ekipai.

Nuo mačo pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai per visą susitikimo laiką kontroliavo padėtį aikštėje ir šventė užtikrintą pergalę.

Vienuoliktą kartą pralaimėjusi Fuenlabrados ekipa nukrito į 9 turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu devintą pergalę iškovoję Granados krepšininkai žengia dvylikti.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Virginijus Praškevičius pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė 3 taškus (0/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, tačiau 3 sykius prasižengė ir surinko -7 naudingumo balus.

„C.B. Granada“: Jesus Fernandezas 17 (11 atk. kam.), Samo Udrihas 14, Curtisas Borchardtas 12 (9 atk. kam.), Andrea Pecile 12.

„Alta Gestion“: Salva Guardia 14, Francesco Solana 13, Jorge Garcia 10 (8 atk. kam.).