Šiame mače nežaidė lietuvis Žydrūnas Ilgauskas, kuris dėl tragedijos šeimoje neišvyko į rungtynes Los Andžele. Vidurio puolėjas nedalyvaus ir kitose šios savaitės NBA kovose.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė kieta kova. Lyderės vaidmenimis per pirmąsias dvyliką minučių ekipos apsikeitė penkis kartus. Tačiau tik kėlinio pabaigoje po "kavalierių" lyderio LeBrono Jameso baudos metimų jie išsiveržė į priekį minimalia persvara.

Antrasis kėlinys buvo identiškas pirmajam, kadangi nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės persvaros, tačiau Klivlendo krepšininkams buvo pavykę išsiveržti į priekį 8 taškų skirtumu (50-42). Bet dėka fantastiškai žaidusio Kobe Bryanto skirtumas sumažėjo iki 2. (54:56 po 2 kėl.).

Po rungtynių ilgosios pertraukos aikštelėje pradėjo dominuoti "Cavaliers"žaidėjai. Tiek gynyboje, tiek puolime jie geriau sužaidė prieš "Lakers" ekipą, nors po krepšiais pastaroji pralenkė oponentus.

Išaugus Klivlendo persvarai iki 6 taškų, šeimininkai dar bandė gelbėti rungtynes, tačiau užtikrintai žaidusi svečių komanda neleido to padaryti ir rungtynės baigėsi esant rezultatui - 108:114.

Beje, šiose rungtynėse buvo užfiksuotas net 4 nesportinės pražangos. Tris jų gavo "Lakers" žaidėjai (Kobe Bryantas, Andrew Bynumas, Smushas Parkeris) ir vieną "Cavaliers" (Larry Hughesas).

"Lakers": Kobe Bryantas 34, Lamaras Odomas 20, Saša Vujačičius 14, Andrew Bynumas ir Smushas Parkeris po 12.

"Cavaliers": LeBronas Jamesas 38, Andersonas Varejao 15, Larry Hughesas 14, Ericas Snow 13, Drewas Goodenas 12.

Kitose dienos rungtynėse Hiustono "Rockets" (33 perg. ir 19 pral.) komanda namuose rezultatu 77:80 (23:21, 22:17, 12:20, 20:22) turėjo pripažinti Dalaso "Mavericks" (44 perg. ir 9 pral.) ekipos pranašumą.

"Rockets": Tracy McGrady 27, Juwanas Howardas 14, Shane'as Battieris 11, Bonzi Wellsas 8, Raferis Alstonas 7.

"Mavericks": Dirkas Nowitzkis 26, Jerry Stackhouse 17, Joshas Howardas 15, Jasonas Terry 9, Erickas Dampieras 8.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.