Dvikovos pabaigoje „VidiVici“ pirmavo 61:58, tačiau dvi baudas įmetė Marcusas Goree, vėliau po kartą nuo baudų metimo linijos pataikė Spenceris Nelsonas ir tas pats M.Goree. Po 4 taškų be atsako „Benetton“ išsiveržė į priekį 62:61.

Bolonijos komandą palaidojo šios ekipos krepšininkas Andrea Michelori. Perai Italijos rinktinės gretose pasaulio čempionate žaidęs 28 metų puolėjas per paskutinę minutę prametė visus 4 baudų metimus, o Nikos Zisis surinko 2 taškus ir Trevizo komanda iškovojo pergalę.

Naudingiausiu mačo žaidėju buvo išrinktas „Benetton“ atstovas S.Nelsonas. Per finalo mačą jis pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškių, 2/4 baudų) bei atkovojo 13 atšokusių kamuolių.

Beje, į finalą „Benetton“ pateko po dramatiškos kovos. Paskutiniajame kėlinyje nuo Sienos „Montepaschi“ atsilikdami 55:71, Trevizo krepšininkai pataikė penkis tritaškius, iš kurių vienas krito aidint finalinei sirenai, ir laimėjo mačą 76:75.

„Benetton“ krepšininkai Italijos taurę iškovojo po dvejų metų pertraukos. Pernai šio turnyro nugalėtojais tapo Neapolio „Eldo Basket“ žaidėjai.

„VidiVici“: Travisas Bestas 15 taškų, Vlado Ilievski 14, Guilherme Giovannoni 12, Christianas Drejeris ir Dušanas Vukčevičius po 9.

„Benetton“: Terrellas Lyday 15, Spenceris Nelsonas (13 atk. kam.) ir Marcusas Goree po 14, Nikos Zisis 12.