Martyno Gecevičiaus sąskaitoje 10 taškų.

Dvikovoje nežaidė Eurelijus Žukauskas ir Tomas Delininkaitis.

"Nevėžio" gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Andrius Aleksandrovas - 25 taškai. Povilas Šakinis pelnė 10 taškų.

Dvikovą su „Nevėžiu“ vilniečiai pradėjo pelnę 7 taškus be atsako, o sužaidus 6 minutes jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 16:5. Per pirmus du kėlinius „Lietuvos rytas“ į savo krepšį praleido vos 21 tašką, o antroji mačo dalis buvo tik formalumas.

Po pergalės „Lietuvos rytas“ lieka LKL lyderiu, nors kartu su Kauno „Žalgiriu“ per 11 mačų laimėjo po 10 kartų. Vis dėlto vilniečiai žengia aukščiau dėl pergalės tarpusavio dvikovoje. „Nevėžis“ po 13 susitikimų turi 6 pergales ir užima 6-ąją poziciją.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.