Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė ekipos kapitonas Tanoka Beardas, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 11 kamuolių. Jonas Mačiulis prie pergalės prisidėjo 13, Paulius Jankūnas ir Marcelo Machado - po 12, DeJuanas Collinsas - 11 taškų.

"Lietuvos ryto" komandoje rezultatyvumu pasižymėjo legionieriai Joao Paolo Batista (21 tšk.) ir traumą išsigydęs Kareemas Rushas (14 tšk.).

Rungtynes geriau pradėjo sostinės atstovai. Vilniečiai pirmavo nedidele persvara (4:0, 8:4). Tačiau jau kėlinio viduryje, po Roberto Štelmaherio klaidos aikštės viduryje, "Žalgirio" įžaidėjas DeJuanas Collinsas perėmė kamuolį ir persvėrė rezultatą (12:11). Kauniečiai išsaugojo pranašumą, o besibaigiant ketvirčiui jau buvo atitrūkę 7 taškais (27:20).

Po pertraukėlės Vilniaus ekipa priartėjo (26:28), tačiau prarado krepšininką, kai netikslios atakos metu čiurnos traumą patyrė latvis Janis Blūmas. Pasipylė netikslios "Lietuvos ryto" krepšininkų atakos, prisidėjo dažnos klaidos, ir "Žalgiris" laimėjo likusią kėlinio dalį 16:6 (44:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai dar kartą spurtavo 13:1 ir jų pranašumas pasiekė triuškinančią ribą (57:33). "Lietuvos ryto" krepšininkai nepasidavė ir, daugiausia J.P.Batistos pastangomis, priartėjo iki 14 taškų (45:59) bei sužadino sirgalių viltis. Tačiau čia pat jas ir palaidojo, pralaimėdami dar vieną atkarpą 2:10 (47:69).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Kauniečiai užtikrintai laikė visas žaidimo gijas savo rankose ir leido varžovams priartėti tik per vieną tikslų tolimą šūvį (65:84). Beje, taiklių tolimų metimų "Lietuvos ryto" žaidėjams trūko labiausiai - rungtynių metu tikslą pasiekė vos 3 iš 29 vilniečių tritaškių metimų.

Kauno "Žalgiris - Vilniaus "Lietuvos rytas" 84:65 (27:22, 17:10, 25:15, 15:18)

"Žalgiris": Tanoka Beardas 21 taškas, Jonas Mačiulis 13, Marcelo Machado ir Paulius Jankūnas po 12, DeJuanas Collinsas 11, Kirkas Penney 6, Vidas Ginevičius, Mantas Kalnietis ir Hanno Mottola po 3.

"Lietuvos rytas": Joao Paolo Batista 21, Kareemas Rushas 14, Andrius Šležas 10, Marijonas Petravičius 7, Artūras Jomantas 5, Robertas Štelmaheris 4, Ivanas Koljevičius ir Janis Blūmas po 2.

Trečiąją turnyro vietą užėmė Kėdainių "Nevėžis", mažajame finale po atkaklios kovos 80:78 (12:16, 26:28, 27:20, 15:14) privertęs pasiduoti Šiaulių "Šiaulius". Nugalėtojams Žydrūnas Stankus įmetė 16, Tomas Rinkevičius - 15, Juozas Ramanauskas ir Andrius Aleksandrovas - po 12 taškų.

"Šiaulių" klubui 13 taškų pelnė Artūras Masiulis, po 12 - Tadas Klimavičius (15 atk. kam.) ir Darius Pakamanis po 12.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.