Nepaisant to, kad susitkimą sėkmingiau pradėjo Kėdainių krepšininkai, kurie išsiveržė į priekį 9:2, vilniečiai netrukus sušvelnino rezultatą bei persverė jį savo naudai. Nuo to laiko visos dvikovos metu aikštelėje dominavo "Lietuvos ryto" komanda. Jau po dviejų kėlinukų "Lietuvos rytas" turėjo solidžią 18 taškų persvarą, o po didžiosios pertraukos ji tik didėjo. Ketvirtajame kėlinuke skirtumas tarp ekipų padidėjo iki 30 taškų (84:54), o rungtynes vilniečiai laimėjo 107:71.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mindaugas Lukauskis, pelnęs 22 taškus. Janis Blūmas surinko 20, Andrius Šležas ir Tomas Delininkaitis - po 13 taškų. "Nevėžiui" Gytis Sirutavičius įmetė 13, Tomas Rinkevičius - 12, Andrius Aleksandrovas - 10 taškų.

Sostinės komandoje jau rungtyniavo traumą išsigydęs įžaidėjas Robertas Štelmaheris, Kareemas Rushas vilkėdamas aprangą sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o Matthew Nielsenas nebuvo pasiruošęs išbėgti į aikštelę. Manoma, kad visi šie krepšininkai turėtų pasirodyti trečiadienį finalo rungtynėse.

Be vargo į finalą pateko ir Kauno "Žalgiris". Žalgiriečiai pusfinalyje 102:71 (29:26, 29:12, 28:16, 16:17) sutriuškino "Šiaulius".

Lygi kova aikštelėje vyko tik pirmajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė vos 3 taškai. Antrajame ketvirtyje kauniečiai perėmė iniciatyvą ir ilsėtis išėjo turėdami solidžią 20 taškų persvarą (58:38).

Atkurti intrigos "Šiauliams" nepavyko ir antroje rungtynių dalyje. Sėkmingai puolime ir gynyboje žaidę kauniečiai iškovojo triuškinančią pergalę.

"Žalgiris": Tanoka Beardas 16 taškų, Paulius Jankūnas 15, Jonas Mačiulis 14, Mantas Kalnietis 13.

"Šiauliai": Artūras Masiulis 18, Aurimas Kieža 12, Tadas Klimavičius 11.

Finalo rungtynės bus žaidžiamas trečiadienį Klaipėdos "Neptūno" sporto salėje. Rungtynių pradžia 18.45 val.