Sėkmingai rungtynes pradėję svečiai iš Kazanės išsiveržė į priekį nuo pirmųjų mačo minučių. Po Sauliaus Štombergo baudos metimo ir Jarodo Stevensono dvitaškio su bauda „Uniks" įgijo 4 taškų pranašumą (9:5).

Netrukus dėjimu „Hemofarm" krepšį sudrebinęs Darjušas Lavrinovičius pridėjo tritaškį ir iniciavo savo ekipos spurtą 11:0, po kurio rusai pirmavo 20:7. Išlaikę įgytą persvarą iki susitikimo pabaigos „Uniks" krepšininkai šventė nesunkią pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs S.Štombergas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 21 tašką (5/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė. Iš viso S.Štombergas surinko 27 naudingumo balus.

Starto penkete mačą pradėjęs Darjušas Lavrinovičius per 25 minutes surinko 20 taškų (7/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/3 baudų), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius per 21 minutę įmetė 6 taškus (0/2 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė. „Uniks" vyriausiasis treneris Antanas Sireika po rungtynių prisipažino, jog prieš rungtynes auklėtiniams jis buvo liepęs žaisti susikaupus ir kuo mažiau klysti. „Esu patenkintas, kad mano žaidėjai aikštėje atliko viską, ko jų buvau prašęs rūbinėje prieš rungtynes. Svarbiausia tai, jog laimėjome 17 taškų skirtumu ir prieš atsakomąjį mačą Kazanėje turime svarią persvarą".

„Hemofarm": Predragas Suputas 20 taškų, Vanja Plisničius 13, Milenko Topičius 11 (7 atk. kam.).

„Uniks": Saulius Štombergas 21, Darjušas Lavrinovičius 20, Sergejus Čikalkinas 15, Jarodas Stevensonas 11.

Italijos lygos lyderiai bei vieni turnyro favoritų Sienos „Montepaschi“ krepšininkai taip pat laimėjo pirmąsias aštuntfinalio rungtynes. „Montepaschi“ išvykoje 79:62 (16:9, 19:18, 19:21, 25:14) įtikinamai nugalėjo Salonikų PAOK (Graikija) ekipą.

Rungtynių pradžioje abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau kur kas geresnę gynybą demonstravę „Montepaschi“ krepšininkai jau pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dešimties taškų (16:6) persvarą. Negana to, įpusėjus pirmąjam rungtynių kėliniui traumą patyrė vienas PAOK komandos lyderių Vlado Ščepanovičius, kuris aikštėje daugiau nepasirodė.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, kai PAOK, daugiausia komandos naujoko Djuro Ostojičiaus pastangomis, spurtavo 7:0 ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Nepaisant to, Sienos krepšininkai nepalūžo ir pasibaigus antrąjam rungtynių kėliniui švieslentė vėl rodė italų pranašumą – 35:27.

Po ilgosios pertraukos PAOK surengė dar vieną spurtą 7:0, tačiau tai ir buvo viskas, ką graikai sugebėjo padaryti.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs R.Kaukėnas per 25 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezulatatyvų perdavimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

PAOK: Drago Pašaličius ir Djuro Ostojičius (7 atk. kam.) po 12, Feliksas Kojadinovičius 10.

„Montepaschi“: Josephas Forte'as 25, Romainas Sato 15, Rimantas Kaukėnas 14.

Nesėkmingai turnyro aštunfinalį pradėjo Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipa, kurios vyriausiuoju treneriu praėjusį ketvirtadienį tapo Kęstutis Kemzūra. „Chimki“ išvykoje 77:89 (19:22, 17:23, 22:25, 19:19) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) krepšininkams.

Belgrado ekipos gretas šių rungtynių išvakarėse papildė du nauji žaidėjai – Brankas Jorovičius ir Anthony Rice'as. Vis dėlto nė vienas jų per šį mačą nerungtyniavo.

K.Kemzūros auklėtiniai „Crvena Zvezda“ ekipai priešinosi tik pirmas 17 minučių, kai aikštės šeimininkai priekyje buvo vos 3 taškų skirtumu (38:35).

Po ilgosios pertraukos galingai puolime žaidę Belgrado krepšininkai atitrūko ir per antrą mačo dalį pelnę bene pusšimtį taškų savo pranašumu rusams suabejoti neleido. Iškovoję gana įtikinamą pergalę serbai turi 11 taškų atsargą prieš vasario 13 dieną Rusijoje įvyksiantį atsakomąjį susitikimą.

„Chimki“: Oscaras Torresas 18 taškų, Melvinas Bookeris 17, Maciejus Lampe 15.

„Crvena Zvezda“: Milanas Gurovičius 34 taškai, Antonio Burksas 22, Petaras Popovičius 14.

Dviejų Prancūzijos klubų akistatoje "Strasbourg IG" namie 89:86 (27:21, 12:27, 29:16, 21:22) nugalėjo "Nancy SLUC" krepšininkus. Šios poros nugalėtoja ketvirtfinalyje susitiks su Vilniaus "Lietuvos ryto" - Udinės "Snaidero" dvikovos laimėtoju.

"Strasbourg IG": Charlesas Eidsonas 23 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Aerickas Sandersas 14 (11 atk. kam.), Lonnie Cooperis (7 rez. perd.), Claude'as Marquis ir Johnas McCordas po 12.

"Nancy SLUC": Cyrilas Julianas 21 (9 atk. kam.), Tariq'as Kirksay (6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Branko Milisavljevičius po 13.

Kiti rezultatai:

Las Palmo "Gran Canaria" (Ispanija) - Belgrado "FMP Železnik" (Serbija) 84:88 (22:22, 19:20, 17:22, 26:24)

"Gran Canaria": Jacksonas Vromanas 16 (9 atk. kam.) Jimmie Hunteris 13, Marcusas Norrisas ir Jimas Moranas po 11.

"FMP": Branko Cvetkovičius 21, Zoranas Ercegas 18 (7 atk. kam.), Milošas Teodosičius ir Aleksandras Rasičius (6 rez. perd.) po 14.

Jeruzalės "Hapoel Migdal" (Izraelis) - Ventspilio "Ventspils" (Latvija) 88:73 (25:26, 26:11, 21:25, 16:11)

"Hapoel": Mario Austinas 21 (6 atk. kam.), Droras Hagagas ir Jurica Golemacas po 16.

"Ventspils": Uvis Helmanis 17, Eddie Shannonas 15 (8 rez. perd.), Justinas Love'as 11.

Berlyno "Alba" (Vokietija) ir Madrido "Real" (Ispanija) žais trečiadienį.