Pirmoje rungtynių dalyje vyko nuožmi kova ir tik pačioje antrojo kėlinio pabaigoje 5 „sausus“ taškus pelnę uostamiesčio krepšininkai įgijo 6 taškų pranašumą (36:30). Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai jį pradėję įspūdingu spurtu 15:0 pasiuntė svečius į nokdauną, iš kurio pastariesiems atsigauti nebepavyko.

Sėkmingai žaidė naujausias „Neptūno“ pirkinys Brianas Woodsonas. Nors gynėjas per 33 minutes pelnė tik 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), tačiau atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas“: Vitalijus Stanevičius 21 taškas, Vaidotas Pridotkas 16, Michailas Anisimovas 12.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 14 taškų, Aidas Viskontas 10, Vytautas Šarakauskas 9.

Kiti rezultatai:

Panevėžio „Panevėžys“ - Tartu „Rock“ 74:81 (17:19, 14:15, 23:21, 20:26)

„Panevėžys“: Virginijus Sirvydis 18 taškų (12 atk. kam.), Giedrius Jankauskas 13, Valdas Trepočka 12, Tomas Gaidamavičius 10 (7 atk. kam.).

„Rock“: Gertas Kullamae 25 taškai (7/11 tritaškių), Vallo Allingu 17, Marttinas Muurseppas 11, Tarmo Kikerpillis 10.

Kauno „Atletas“ - Valmieros „Lačplėša alus“ 78:80 (19:26, 18:30, 22:13, 19:11)

„Atletas“: Nerijus Lisauskas ir Mantas Simonavičius po 18 taškų, Giedrius Kurtinaitis 13, Linas Juknevičius 10.

„Lačplėša alus“: Andrėjus Jansonas 17 taškų, Edgaras Rekis 16, Andrius Vyšniauskas 11.

BBL II diviziono turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)