„Panathinaikos“ trečias rungtynes iš eilės žaidė be naudingiausio gruodžio mėnesio lygos krepšininko Mike‘o Batiste‘o, o prieš šį susitikimą iš rikiuotės iškrito ir kitas aukštaūgis Demos Dikoudis. Naudodamiesi tuo, „Partizan“ priekinės linijos žaidėjai griovė visą Atėnų klubo gynybą.

Belgrado klubo „centras“ Kosta Perovičius pelnė 19 taškų, pataikydamas visus 6 dvitaškius, ir „Partizan“ dominavo nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės. Trečiajame kėlinyje „Panathinaikos“ sugebėjo priartėti iki 6 taškų (63:69), tačiau įpusėjus paskutiniam ketvirčiui serbai vėl įtikinamai pirmavo (83:68) ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

„Panathinaikos“ negelbėjo nė tai, kad jie metė net 53 baudas, iš kurių pataikė 43. „Partizan“ iš 30 baudų sumetė 28.

Nepaisant pralaimėjimo, „Panathinaikos“ jau yra užsitikrinę pirmą vietą B grupėje. Tuo tarpu „Partizan“, turinti 6 pergales ir 7 pralaimėjimus, dalijasi 4-6 vietomis.

Ilgiausiai šeimininkų gretose šiose rungtynėse žaidė Ramūnas Šiškauskas. Per 31 minutę jis pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 6/8 baudų), atkovojo kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Robertas Javtokas mačą taip pat pradėjo starto penkete ir per 19 minučių surinko 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Panathinaikos“: Tony Delkas 23 taškai, Sani Bečirovičius 16, Ramūnas Šiškauskas 14, Dejanas Tomaševičius 10.

„Partizan“: Kosta Perovičius 19 (7 atk. kam.), Vonteego Cummingsas 16, Predragas Drobnjakas (9 atk. kam.) ir Dušanas Kečmanas (7 atk. kam.) po 15, Urošas Tripkovičius 12, Milenko Tepičius 10.

Pablo Prigioni antras rungtynes iš eilės buvo labai arti trigubo dublio ir jo vedama Vitorijos „Tau Ceramica“ pratęsė pergalių seriją namie. Baskai A grupės susitikime 76:64 (28:20, 14:19, 12:9, 22:16) įveikė Sopoto „Prokom Trefl“ ir Eurolygoje savo aikštėje iškovojo 23 pergalę iš eilės.

Sopoto ekipai atstovaujantis Donatas Slanina per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Tomas Pačėsas per 20 minučių pelnė 3 taškus (1/3 baudų), 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Trečiasis Sopoto klubo lietuvis, Tomas Masiulis, per 16 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 20, Pablo Progioni 13 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Mirza Teletovičius 13, Luisas Scola 12 (9 atk. kam.).

„Prokom Trefl“: Michaelas Andersenas 15 (7 atk. kam.), Donatas Slanina 11, Christianas Dalmau 9.

Kiti trečiadienio rungtynių rezultatai:

A grupė

Bolonijos „Climamio“ - Stambulo „Efes Pilsen“ 74:76 (16:23, 18:15, 15:13, 25:25).

„Climamio“: Davidas Bluthenthalis 26, Tyusas Edney 11 (6 rez. perd.), Marco Belinelli 10.

„Efes Pilsen“: Marcusas Haislipas 17, Ermalis Kuqo 16 (6 atk. kam.), Horace’as Jenkinsas 15, Drew Nicholasas 13.

„Climamio“ dar turi vilčių patekti į TOP-16 varžybas. Jiems kitą savaitę tereikia didesniu nei 14 taškų skirtumu išvykoje įveikti Sopoto „Prokom Trefl“.

B grupė

Zagrebo „Cibona“ - Badalonos „Joventut“ 77:74 (28:19, 22:16, 9:25, 18:14)

„Cibona“: Davoras Kusas 23, Chrisas Warrenas 19, Andrew Wisniewski 14.

„Joventut“: Rudy Fernandezas 16 (7 per. kam.), Robertas Archibaldas 14 (9 atk. kam.), Lubošas Bartonas 11.

Malagos „Unicaja“ - Romos „Lottomatica“ 68:66 (19:18, 15:15, 25:21, 9:12)

„Unicaja“: Danielis Santiago 13, Jiri Welschas 12, Carlosas Cabezasas 11 (8 atk. kam.), Marko Tušekas 10.

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 17, Davidas Hawkinsas 15, Ognjenas Askrabičius 12 (6 atk. kam.), Mire’as Chatmanas 10 (8 atk. kam.).

„Unicaja“ puolėjas Florent'as Pietrus pataikė vienintelį metimą ir pelnė vos 2 taškus, tačiau tai padarė tada, kai labiausiai reikėjo komandai – paskutinę mačo sekundę.

C grupė

Trevizo „Benetton“ - Po Ortezo „Elan Bearnais“ 87:66 (16:21, 32:12, 20:12, 19:21)

„Benetton“: Terrellas Lyday 31 (6 rez. perd.), Nikos Zisis 11.

„Elan Bearnais“: Michaelas Wrightas ir Melvinas Sandersas po 14, Brittonas Johnsenas 11.

Trijų nesėkmių seriją nutraukusiam Trevizo klubui tai buvo septintoji pergalė, praktiškai garantavusi vietą kitame etape – dar ne viena komanda nėra likusi už TOP-16 ribų, iškovojusi 7 pergales.