Žalgiriečiai geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus 3 su puse minutės pirmavo 10:4, tačiau iki kėlinio pabaigos likus 4 minutėms priekyje (13:11) jau buvo „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą žalgiriečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškų skirtumu – 23:19.

Likus 4 minutėms iki didžiosios pertaukos „Žalgiris“ spurtavo ir netrukus įsiveržė į priekį 8 taškų persvara (38:30), o likus vienai minutei iki ketvirčio pabaigos skirtumas pasiekė 9 taškus – 46:37.

Paskutinės antrojo kėlinio atakos metu Artūras Jomantas pelnė 3 taškus ir komandos ilsėtis išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 46:40

Aktyviai trečiąjį kėlinį pradėję Vilniaus klubo krepšininkai ėmė vytis "Žalgirį" ir sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas tapo lygus - 50:50.

Tačiau žalgiriečiai netrukus vėl perėmė iniciatyvą ir likus 2 min. 45 sek. iki trečiojo ketvirčio pabaigos padidino persvarą iki 10 taškų (64:54), o iki kėlinio pabaigos "Žalgirio" pranašumas pasiekė 12 taškų - 68:56.

Sužaidus 2 su puse minutės paskutiniame rungtynių ketvirtyje "Lietuvos rytas" sumažino skirtumą iki 4 taškų (68:72), tačiau kėliniui įpusėjus "Žalgiris" atstatė dviženklę persvarą - 80:70.

Per likusį laiką "Lietuvos ryto" krepšininkai dar bandė vytis žalgiriečius, tačiau paskutinėmis rungtynių sekundėmis Marcelo Machado taikliu tritaškiu metimu įtvirtino "Žalgirio" pergalę 88:78.

„Žalgiris“: Marcelo Machado 21, Tanoka Beardas 17 (10 atk. kam.), Jonas Mačiulis 16 (10 atk. kam.), Paulius Jankūnas 15.

"Lietuvos rytas“: Andrius Šležas 23, Joao Paolo Batista 12, Artūras Jomantas 12.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.