Lygiose rungtynėse "Šiaulių" komandos pranašumas išryškėjo po ilgosios pertraukos - trečiajame ketvirtyje BBL prizininkai atitrūko 8 taškais (60:52). Paskutiniajame kėlinyje "Ventspils" kilo į šeimininkų krepšio šturmą, bet "Šiauliams" pavyko atsilaikyti.

"Šiauliams" daugiausia taškų - 24 - pelnė Arvydas Čepulis. Aurimas Kieža įmetė 13, Artūras Masiulis - 12 taškų.

Latvijos klubo gretose rezultatyvumu išsiskyrė legionieriai - amerikiečiai Justinas Love'as (16 tšk.) ir Eddie Shannonas (10) bei Aigaras Vitolas (10).

"Ventspils" komandoje debiutavo naujasis latvių ekipos pirkinys Kasparas Ciprusas. 211 cm ūgio "centras" pelnė 8 taškus ir sugriebė 8 kamuolius. Į "Šiaulių" klubo peržiūrą atvykęs amerikietis Antoine'as Jordanas šiame mače dar nežaidė - komandoje legionierius turėtų debiutuoti tik kitą savaitgalį.

Kitame sustikime Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai Rygoje rezultatu 76:55 nuginklavo vietos "Barons" klubą.

Šiose rungtynėse Vilniaus komandoje debiutavo antrą Kalėdų dieną į Lietuvą atvykęs amerikietis Kareemas Rushas. Puolėjas per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo du kamuolius, dukart suklydo bei dukart pažeidė taisykles.

"Lietuvos rytas": Matthew Nielsenas 15, Mindaugas Lukauskis 10, Tomas Delininkaitis 9, Andrius Šležas ir Robertas Štelmaheris (7 rez. perd.) po 8, Marijonas Petravičius 7, J.P.Batista ir Artūras Jomantas (8 atk. kam.) po 5, Darius Pakamanis 3, Janis Blūmas, Eurelijus Žukauskas ir Kareemas Rushas po 2.

"Barons": Armandas Škėlė ir Curtisas Marshallas po 19, Gediminas Maceina 7, Maris Gulbis ir Martinas Skirmantas po 3, Jevgenijus Kosuškinas ir Stephenas Richas po 2.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.