Indianos klubas buvo laimėjęs visus 7 paskutinius komandų tarpusavio susitikimus.

Š.Jasikevičius "Pacers" ekipai pelnė 12 taškų, pataikęs 2 iš 3 tritaškių, abu dvitaškius ir abu baudos metimus. Per 21 minutę lietuvis dar suspėjo atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, atkovoti ir perimti po 2 kamuolius, 4 kartus suklysti ir surinkti 5 pražangas.

"Jazz" krepšininkų pergalę lėmė sėkmingas žaidimas trečiajame kėlinyje, kai svečiai keletą atkarpų neleido varžovams pelnyti taškų. Indianos krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir sumažinti 21 taško skirtumą (78:57) iki 6 (100:94), tačiau pergalės iškovoti nebepajėgė.

Antrą vietą Vakarų konferencijoje ir visoje lygoje po San Antonijaus "Spurs" klubo užimačios Jutos komandos rusas Andrejus Kirilenka yra vienintelis NBA krepšininkas, per paskutinerias 25 žaistas rungtynes blokavęs bent po vieną varžovų metimą.

"Jazz": Carlosas Boozeris 18 (7/15 dvit., 4/6 baudų; 11 atk. kam.), Mehmetas Okuras (7 atk. kam.) ir Deronas Williamsas po 17...Andrejus Kirilenka 7 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 6 blokai).

"Pacers": Jermaine'as O'Nealas 31 (10/19 dvit., 11/13 baudų; 9 atk. kam., 3 blk.), Stephenas Jacksonas 16 (7 atk. kam.), Danny Grangeris ir Šarūnas Jasikevičius po 12.

Kitose sekmadienio rungtynėse Gilbertas Arenasas pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą, o Jose Manuelis Calderonas patyrė itin pavojingą traumą:

"Golden State Warriors" (12-13) - Toronto "Raptors" (10-14) 115:120

"GSW": Monta Ellisas 28 (1/3 trit., 9/11 dvit., 7/9 baudų; 7 klaidos), Baronas Davisas 20 (11 rez. perd., 5 kld.), Mickaelis Pietrus 18 (6 atk. kam.).

"Raptors": Morrisas Petersonas 23 (5/9 trit., 4/6 dvit., 0/1 baudos; 9 atk. kam.), T.J.Fordas 21 (14 rez. perd.), Jorge Garbajosa (11 atk. kam.), Anthony Pakeris ir Andrea Bargnani (10 atk. kam., 6 blk.) po 18.

"Raptors" įžaidėjas Jose Manuelis Calderonas besibaigiant rungtynėms iš aikštės buvo išneštas neštuvuose. Ispanas bandė blokuoti prancūzo Mickaelio Pietrus metimą ir nesėkmingai nusileido ant nugaros. Keletą akimirkų be sąmonės gulėjusiam žaidėjui buvo uždėtas kaklo įtvaras ir krepšininkas skubiai išgabentas į ligoninę.

Vašingtono "Wizards" (12-11) - Los Andželo "Lakers" (16-8) 147:141 po pratęsimo

"Wizards": Gilbertas Arenasas 60 (5/12 trit., 12/20 dvit., 21/27 baudų; 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Caronas Butleris 27, Antawnas Jamisonas 25 (13 atk. kam.).

"Lakers": Kobe Bryantas 45 (7/11 trit., 8/13 dvit., 8/10 baudų; 10 rez. perd., 8 atk. kam.), Vladimiras Radmanovičius 27, Luke'as Waltonas 15 (11 rez. perd., 8 atk. kam.).

G.Arenasas pasiekė asmeninį bei komandos rezultatyvumo rekordus. Ankstesnis - 53 taškai - buvo pasiektas dar 1968 metais ir jo autoriumi anuomet tapo Earlas Monroe.

16 taškų G.Arensas pelnė vien per pratęsimą, kurį "Wizards" laimėjo 21:15. Gynėjas taip pat tapo tik antruoju NBA žaidėju įmetusiu 60 taškų į "Lakers" krepšį. Pirmuoju buvo lengendinis Wiltas Chamberlainas, padaręs tai keletą kartų, o vėliau pats atstovavęs Los Andželo klubui.

"Wizards" ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 17 taškų, tačiau leido varžovams išlyginti rezultatą. K.Bryantas per pratęsimą surinko 4 taškus.

Hiustono "Rockets" (15-9) - Los Andželo "Clippers" (10-13) 108:103

"Rockets": Yao Mingas 32 (12/18 dvit., 8/9 baudų; 10 atk. kam.), Raferis Alstonas 26 (8 rez. perd.), Lutheris Headas 14.

"Clippers": Shaunas Livingstonas 21 (1/2 trit., 7/14 dvit., 4/5 baudų; 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Chrisas Kamanas 20 (11 atk. kam., 5 kld.), Eltonas Brandas (9 atk. kam.) ir Corey Maggette po 19.

Sietlo "SuperSonics" (10-15) - Detroito "Pistons" (15-8) 93:97

"Sonics": Rashardas Lewisas 25 (3/6 trit., 5/10 dvit., 6/6 baudų; 11 atk. kam.), Chrisas Wilcoxas 21, Luke'as Ridnouras 15.

"Pistons": Richardas Hamiltonas 24 (9/19 dvit., 6/6 baudų), Chauncey Billupsas 21 (8 rez. perd.), jasonas Maxiellis 17 (12 atk. kam.).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.