Pasibaigus grupės rungtynėms „Šiaulių“ likimą sprendė Žeronos „Akasvayu“ (Ispanija) klubas su Dainium Šalenga. Ispanai rezultatu 78:72 (17:14, 13:19, 25:23, 23:16) išvykoje įveikė Gravlino-Diunkerko „Maritime“ su Dainiumi Adomaičiu ir žengė į kitą etapą bei atvėrė ten kelią šiauliečiams.

Rungtynėse Šiauliuose pirmojo kėlinio 8-ąją minutę svečiai pirmavo 15:14, tačiau surinkę 8 taškus be atsako šiauliečiai atitrūko ir po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų pranašumą – 22:17.

Iki tol nė vieno tritaškio nepataikiusių šeimininkų nesėkmių seriją nutraukė Mantas Ruikis. Du taiklūs jo tolimi metimai iš eilės 13-ąją minutę padidino šeimininkų persvarą iki dviženklės ribos – 30:19. Vis dėlto svečiai iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki 5 taškų (30:35).

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ perėmė iniciatyvą – Andrius Mažutis pataikė iš toli ir šeimininkai įgijo 15 taškų pranašumą (49:34, 23-ąją min.), o po Dariaus Pakamanio tritaškio „Šiaulių“ pervara pasiekė 19 taškų ribą (59:40, 26-ąją min.).

Pavojingiau priartėti prie šiauliečių svečiams iš Izraelio pavyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai skirtumą jie sumažino iki jiems palankios 17 taškų ribos – 51:68 (31-ąją min.). Tačiau atkarpą 8:2 laimėję šeimininkai atitrūko (76:53, 34-ąją min.) ir per likusį laiką skirtumą pavertė triuškinamu.

Net 27 taškus nugalėtojams trečiadienio rungtynėse pelnė D.Pakamanis.

15 taškų į svečių krepšį įmetė Tadas Klimavičius, 9 - Audrius Danusevičius, po 8 - Artūras Masiulis ir Rolandas Vaičiūnas.

Varžovų gretose išsiskyrė Reggie Moore`as ir Petaras Arsičius, pelnę atitinkamai 17 ir 14 taškų.

Rungtynėse Prancūzijoje D.Šalenga nugalėtojams pelnė 5 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/4, baudos 1/2), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą per 19 minučių.

Vienas rezultatyviausių aikštės šeimininkų gretose buvo D. Adomaitis, per 38 žaidimo minutes pelnęs 15 taškų (5/7, 1/6, 2/5), po krepšiais atkovojęs 6 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 1 varžovo metimą.

Jau anksčiau pirmą vietą užsitikrinęs "Akasvayu" klubas iškovojo šeštąją pergalę iš eilės, o "Maritime" penketukas patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą ir liko ketvirtas.

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Žeronos "Akasvayu"660519:43212
2.Šiaulių "Šiauliai"624474:5028
-------------------------------------------------------------------
3.Rišon Le Ciono "Maccabi"624452:4888
4.Gravlino-Diunkerko "Maritime"624479:5228

Pasibaigus pirmojo etapo varžyboms paaiškėjo, kad „Šiaulių“ komandos varžovais antrojo etapo I grupėje bus Madrido „Estudiantes“ (Ispanija), Lježo „Basket“ (Belgija) ir Žydrūno Urbono Lemesos DTL EKA AEL (Kipras) klubai.

Maskvos srities „Dinamo“ (Rusija) komanda su Andriumi Giedraičiu bei Giedriumi Gustu rungtyniaus J grupėje su Renaldo Seibučio Atėnų „Maroussi“ (Graikija), Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) ir Atėnų „Panionios“ (Graikija) ekipomis.

K grupėje rungtyniausiantis Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (Latvija) klubas, kuriame žaidžia Martynas Andriukaitis ir Stepas Babrauskas, susitiks su Rostovo „Lokomotiv“ (Rusija), Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) ir Šarlerua „Spirou“ (Belgija) ekipomis.

L grupėje žais Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“ (Ispanija), Bolonijos „Virtus“ (Italija), Dižono JDA (Prancūzija) ir Talino „Kalev“ (Estija) komandos.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas.