Pirmąsias komandų rungtynes išvykoje po pratęsimo 107:101 taip pat laimėjo "Lietuvos rytas".

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Joao Paolo Batista, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. Andrius Šležas pridėjo 12 (6 atk. kam.), Matthew Nielsenas 11 taškų.

Prancūzijos ekipoje sunkiausiai stabdomi buvo Tariqas Kirksay (25 tšk. ir 10 atk. kam.), Branko Milisavljevičius (14 tšk.) ir Danielis McClintockas (13 tšk.).

Šeimininkų pergalę lėmė sėkminga atkarpa trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje, kuomet Vilniaus krepšininkai sugebėjo panaikinti 10 taškų deficitą ir perimti iniciatyvą. Susitikimo metu neišvengta kuriozo - Prancūzijos krepšininkai atsivežė namų rungtynėms skirtą tamsią aprangą, todėl varžovams teko žaisti vilkint pasiskolintus šviesius "Lietuvos ryto" marškinėlius bei trumpikes.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo varžovai, sėkmingai realizavę pirmąsias atakas (4:0). Tačiau vilniečiai netruko pavyti Nansi klubą ir po taiklaus M.Nielseno dvitaškio persvėrė rezultatą (10:8).

Vis dėlto Prancūzijos komandos krepšininkai vėl įgijo mažytę persvarą (13:12, 16:15), o šeiminkams nesisekė stabdyti oponentų aukštaūgius. Gynybą akcentuojantis vilniečių treneris Zmago Sagadinas buvo nepatenkintas vidurio puolėjų Eurelijaus Žukausko ir Marijono Petravičiaus žaidimu ir į aikštę išleido J.P.Batistą. Keitimas pasiteisino - Vilniaus klubo žaidėjai sėkmingai naudojo puolimą "du prieš du" ir brazilas per 3 minutes surinko net 9 taškus bei kėlinio pabaigoje išvedė "Lietuvos rytą" į priekį (25:24).

Po pertraukėlės žaidimas vėl išsilygino ir nė viena komanda negalėjo atitrūkti (28:28, 32:32). Tačiau įpusėjus ketvirčiui šeimininkų žaidimas sulėtėjo, o tuo pasinaudoję SLUC krepšininkai spurtavo 6:0 (43:37). Baigiantis kėliniui "Lietuvos rytas" tik kiek aptirpdė oponentų persvarą ir išliko persekiojančiųjų vaidmenyje (41:45).

Vilniečių bėdų kraitį papildė ir pagrindinio įžaidėjo Roberto Štelmaherio antrajame kėlinyje patirta trauma, "įkalinusi" latvį ant atsarginių žaidėjų suolo.

Po didžiosios pertraukos "Lietuvos ryto" problemos tik išaugo. Vilniečiai chaotiškai puolė, dažnai klydo ir leido varžovams tolti (49:41, 52:43), kol šie susikrovė dviženklį pranašumą (55:45). Tačiau tuomet šeimininkų komandą iš duobės ėmėsi traukti R.Štelmaherį pakeitęs kitas latvis Janis Blūmas. Gynėjas per kelių minučių atkarpą pelnė 7 taškus, tritaškį pridėjo A.Šležas ir skirtumas beveik ištirpo (55:58). Kėlinį Vilniaus krepšininkai baigė atsilikdami dviem taškais (59:61).

Ketvirtajame ketvirtyje tęsėsi sėkmingas "Lietuvos ryto" spurtas. Po dar vieno tikslaus A.Šležo tolimo šūvio šeimininkai pagaliau vėl išsiveržė į priekį (64:63) ir varžovams jau nebeleido atsigriebti. Didesnio pranašumo Vilniaus klubo žaidėjams susikurti nepavyko - varžovai visą laiką buvo šalia (69:63, 72:66), o abiejų komandų krepšininkams pavargus rezultatas 72:68 net buvo įstrigęs beveik keturioms minutėms.

Į lemiamą šturmą pakilusi SLUC komanda buvo priartėjusi (70:72), tačiau tai buvo paskutiniai prancūzų jėgų likučiai. Pergalę Vilniaus ekipai užtikrino aktyvi gynyba ir per paskutines 35 sekundes du baudos metimus realizavęs J.Blūmas bei dvitaškį įmetęs M.Nielsenas - 80:74.

"Lietuvos ryto" komandoje pasižymėjo 11 iš 12 žaidusių krepšinikų.

Kitas rungtynes vilniečiai vėl žais namuose. Gruodžio 19 dieną "Lietuvos rytas" susitiks su Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) klubu, kuriam išvykoje nusileido rezultatu 77:78.

Vilniaus "Lietuvos rytas" - Nansi SLUC 80:74 (25:24, 16:21, 18:16, 21:13)

"Lietuvos rytas": J.P.Batista 16 taškų (7/9 dvit., 2/3 baudų; 10 atk. kam.), Andrius Šležas 12 (2/5 trit., 3/3 dvit.; 6 atk. kam.), Matthew Nielsenas 11 (1/2 trit., 3/7 dvit., 2/2 baudų), Janis Blūmas 9, Mindaugas Lukauskis 7, Titusas Ivory 6, Robertas Štelmaheris (5 rez. perd.) ir Tomas Delininkaitis po 5, Andre Emmettas 4 (5 atk. kam.), Marijonas Petravičius 3, Artūras Jomantas 2. Eurelijus Žukauskas taškų nepelnė.

SLUC: Tariqas Kirksay 25 (1/1 trit., 10/15 dvit., 2/6 baudų; 10 atk. kam., 5 per. kam., 35 naudingumo balai), Branko Milisavljevičius 14, Danielis McClintockas 13, Cyrilas Julianas (13 atk. kam.) ir Maxime'as Zianveni po 10, Victoras Samnickas 2.

Komandų statistika:

Dvitaškiai metimai: "Lietuvos rytas" 22/44 (50 proc.) - SLUC 24/45 (53 proc.)

Tritaškiai metimai: "Lietuvos rytas" 8/20 (40 proc.) - SLUC 3/9 (33 proc.)

Baudų metimai: "Lietuvos rytas" 12/17 (71 proc.) - SLUC 17/27 (63 proc.)

Atkovoti kamuoliai: "Lietuvos rytas" 33 - SLUC 36

Rezultatyvūs perdavimai: "Lietuvos rytas" 18 - SLUC 9

Perimti kamuoliai: "Lietuvos rytas" 14 - SLUC 11

Klaidos: "Lietuvos rytas" 11 - SLUC 14

Blokai: "Lietuvos rytas" 3 - SLUC 1

"Lietuvos ryto" krepšininkai viena pergale lenkia tris komandas - SLUC, Vršaco "Hemofarm" (Serbija) bei Las Palmo "Gran Canaria" (Ispanija).

Kitose rungtynėse antradienį "Gran Canaria" savo aikštėje 82:73 nugalėjo "Hemofarm" krepšininkus, o "Brose Baskets" namuose 80:71 įveikė Atėnų AEK (Graikija) ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):