Rungtynes geriau pradėjo nugalėtojų titulą ginantys šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį 6:0. Netrukus "Lietuvos ryto" krepšininkai įgijo 10 taškų persvarą – 18:8.

Tačiau žalgiriečiai sugebėjo atsitiesti po nesėkmingos susitikimo pradžios ir laimėję atkarpą 7:0 sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 18:15.

Iki pirmojo kėlinuko pabaigos skirtumas nepasikeitė – 21:18.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sugebėję išlyginti rezultatą 27:27. Po kelių sėkmingų atakų priekyje jau buvo žalgiriečiai.

Tačiau puikiai sužaidę kėlinio pabaigą vilniečiai vėl perėmė iniciatyvą ir iki didžiosios pertarukos sugebėjo susikrauti 9 taškų persvarą – 49:40.

Sužaidus porą minučių trečiajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ krepšininkai įgijo 10 taškų persvarą – 52:42.

Likus kiek mažiau nei 3 minutėms iki ketvirčio pabaigos vilniečiai skirtumą padidino iki 13 taškų – 67:54, tačiau iki paskutiniojo kėlinio žalgiriečiai skirtumą sumažino iki 10 taškų – 70:60.

Lemiamoje rungtynių dalyje vilniečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir atstatė 13 taškų persvara – 80:67.

Įpusėjus kėlinukui „Lietuvos ryto“ persvara išaugo iki 15 taškų – 85:70.

Netrukus žalgiriečiai sumažino skirtumą iki 9 taškų – 85:76, tačiau vilniečiai geriau sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 93:78.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 20 taškų pelnęs J.P.Batista. Andrius Šležas pridėjo 17 (5/6 tritaškių), Titusas Ivory 11 (6 rez. perd., 3/4 trit.). Andre Emmetas ir Artūras Jomantas pelnė po 10 taškų.

"Žalgirio" gretose rezultatyviausias buvo komandos kapitonas Tanoka Beardas pelnęs 21 tašką. Marko Popovičius ir Marcelo Machado į "Lietuvos ryto" krepšį įmetė po 13, Mantas Kalnietis 11, Jonas Mačiulis 10 taškų.

"Lietuvos rytas" iškovojęs 7 pergalę iš eilės tapo vienvaldžiu LKL lyderiu, "Žalgiris" patyręs pirmąją nesėkmę - antras.

Kitoje šeštadienio dvikovoje - autsaiderių mače - pirmąją pergalę iškovojo Kauno "Atleto" krepšininkai, svečiuose 80:79 (16:27, 17:18, 29:19, 18:15) įveikę septintąją nesėkmę iš eilės patyrusią ir vienintelę pergalės džiaugsmo nepajutusią Marijampolės "Sūduvos" ekipą.

"Atleto" ekipoje sėkmingiausiai žaidė Singaras Tribė (21 tšk.), Linas Juknevičius (16 tšk.), Darius Lukminas (14 tšk.) ir komandos naujokas Danila Soldatovas (11 taškų).

Šeimininkų gretose išsiskyrė Vilius Gabšys (21 tšk.), Marius Janišius (18 tšk.), Darius Čiūta (14 tšk.) ir Marius Valukonis (11 taškų).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):