"Raptors" krepšininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė lamiamą persvarą, nors "Pacers" trečiajame kėlinyje vėl kvėpavo varžovams į nugarą. Vis dėlto arenos šeimininkai atsilaikė ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė 17 taškų surinkęs ir 11 kamuolių po krepšiais sugriebęs Chrisas Boshas. Geriausias rungtynes stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje sužaidė ir italas Andrea Bargnani. Pirmojo praėjusios NBA naujokų biržos numerio sąskaitoje - 14 taškų per 22 aikštelėje praleistas minutes. Po 13 taškų pridėjo ispanai Jose Manuelis Calderonas ir Jorge Garbajosa.

Pralaimėjusiems Š.Jasikevičius per 24 aikštelėje praleistas minutes įmetė 1 tašką (0/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo vieną kamuolį, atliko 3 gražius rezultatyvius perdavimus ir du kartus suklydo.

"Pacers": Danny Grangeris (3/5 trit., 2/6 dvit., 5/6 baudų) ir Stephenas Jacksonas (2/3 trit., 5/9 dvit., 2/3 baudų) po 18, Jermaine'as O'Nealas (11 atk. kam.) ir Jamaalas Tinsley (7 klaidos) po 15.

"Raptors": Chrisas Boshas 17 (6/18 dvit., 5/6 baudų; 11 atk. kam.), Andrea Bargnani 14, Jorge Garbajosa ir Jose Manuelis Calderonas po 13.

Kitose rungtynėse Denverio "Nuggets" (8-4) namuose rezultatu 103:88 (28:17, 24:32, 35:21, 16:18) nugalėjo Los Andželo "Clippers" krepšininkus ir iškovojo penktą pergalę iš eilės. Linas Kleiza nugalėtojams per nepilną minutę pelnė 2 taškus, pataikęs vienintelį mestą dvitaškį.

"Clippers": Corey Maggette 22 (0/2 trit., 6/15 dvit., 10/10 baudų; 12 atk. kam., 5 kld.), Eltonas Brandas 16 (9 atk. kam.), Cuttino Mobley 13 (8 atk. kam.).

"Nuggets": Carmelo Anthony 33 (0/2 trit., 12/23 dvit., 9/10 baudų; 6 rez. perd., 4 per. kam.), J.R.Smithas 23, Joe Smithas 15.

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

Fynikso "Suns" (7-6) - Portlando "Trail Blazers" (6-9) 119:101

"Suns": Raja Bellas 30 (7/12 trit., 3/7 dvit., 3/3 baudų), Steve'as Nashas 23 (10 rez. perd.), Amare Stoudamire'as 20 (11 atk. kam., 4 per. kam.).

"Blazers": Travisas Outlaw 22 (1/1 trit., 7/16 dvit., 5/6 baudų), Zachas Randolphas 18 (9 atk. kam.), Jarrettas Jackas 13.

San Antonijaus "Spurs" (11-3) - Sietlo "SuperSonics" (6-9) 98:78

"Spurs": Tony Parkeris 20 (10/18 dvit.), Timas Duncanas 18 (16 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Fabricio Oberto 16.

"Sonics": Ray Allenas 21 (0/4 trit., 9/16 dvit., 3/3 baudų), Nickas Collisonas 15 (7 atk. kam.), Luke'as Ridnouras 11 (4 per. kam.).

San Antonio "Spurs" aukštaūgis Timas Duncanas tapo trečiuoju žaidėju per visą komandos istoriją, kuris pelnė 15 000 taškų.

Naujojo Džersio "Nets" (5-8) - Los Andželo "Lakers" (9-4) 93:99

"Nets": Vince'as Carteris 21 (6/14 dvit., 9/10 baudų; 11 atk. kam.), Nenadas Krstičius 20, Richardas Jeffersonas ir Marcusas Williamsas po 14.

"Lakers": Lamaras Odomas 21 (3/8 trit., 3/8 dvit., 6/8 baudų; 6 atk. kam.), Kobe Bryantas 19 (10 rez. perd., 6 atk. kam.), Smushas Parkeris ir Kwame Brownas (9 atk. kam.) po 13.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.