"Neptūnui" net 28 taškus pelnė Michailas Anisimovas, 15 įmetė Vaidotas Pridotkas, po 12 taškų amerikiečio Ronaldo Dorsey (6 rez. perdav.) ir Mariaus Kasiulevičiaus sąskaitose, po 11 taškų surinko Evaldas Dainys ir Andrius Petkūnas (11 atk. kam.).

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir turėjo 4-6 taškų pranašumą pusę pirmojo ketvirčio. Įpusėjus kėliniui "Žalgiris" išlygino rezultatą (14:14), tačiau "Neptūnas" netrukus vėl nutolo (24:17, 27:19). Iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai spėjo sukaupti jau 12 taškų persvarą 31:19.

Antrajame ketvirtyje aikštėje vėl dominavo "Neptūnas", kuris epizodais pirmavo didesniu nei 10 taškų skirtumu. Vaizdas ėmė keistis tik atėjant didžiajai pertraukai, kuomet žalgiriečiai pradėjo žaisti labiau susikaupę. Iki ketvirčio pabaigos "Žalgiris" beveik visiškai sumažino skirtumą ir ilsėtis išėjo turėdami tik 2 taškų deficitą 50:52.

Trečiajame ketvirtyje aikštėje virė atkakli kova taškas į tašką. SEB BBL vicečempionai neleido klaipėdiečiams pabėgti į priekį, tačiau tirpdyti jų pranašumą sekėsi sunkiai. Rungtynių likimas neišsisprendė ir per trečią kėlinį. Po jo "Žalgiris" pirmavo vienu tašku.

Paskutiniajame ketvirtyje vėl vyko tikros grumtynės. Skirtumas buvo tik tas, kad dažniau pranašumą savo rankose jau turėjo "Žalgiris". Ganau saugų 7-8 taškų skirtumą kauniečiai išlaikė viso ketvirčio metu, tačiau likus iki rungtynių pabaigos 2 minutėm "Neptūnas" vėl sugrąžino intrigą, pelnydamas 5 taškus be atsako.

"Žalgiris" dar turėjo galimybe atitolti, tačiau H.Mottola ir M.Popovičius pataikė tik po vieną baudos metimą. Vis tik kroatas pačioje rungtynių pabaigoje ištaisė savo klaidą ir paitaikęs abu baudos metimus įtvirtino.

Likus 15 sekundžių iki dvikovos pabaigos svečių pranašumas siekė 2 taškus, tačiau kamuolį savo rankose turėjo „Neptūnas“. Vis dėlto M.Kasiulevičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, o kamuolį atkovoję žalgiriečiai įtvirtino pergalę.

"Žalgiris" šiose rungtynėse puikiai atakavo iš trijų taškų zonos, tačiau stipriai pralaimėjo kovą dėl kamuolių, nes treneris Ainaras Bagatskis leido pailsėti Tanokai Beardui.

Problemų kauniečiams kėlė ir tai, jog tai buvo jau trečiosios varžybos per keturias dienas. Ketvirtadienį "Žalgiris" negailėdamas jėgų kovėsi su Maskvos CSKA, o šeštadienį laukė Latvijoje daug problemų sukėlę Rygos "Barons".

„Neptūnas“: M.Anisimovas 28 taškai (11/15 dvitaškių), V.Pridotkas 15 (1/7 tritaškių, 8 atk. kam.), R.Dorsey (6 rez. perd.) ir M.Kasiulevičius po 12, Evaldas Dainys ir Andrius Petkūnas (11 atk. kam.) po 11, E.Ežerskis 3.

„Žalgiris“: M.Machado 20 (4/7 tritaškių), M.Popovičius (4/6 tritaškių) ir H.Mottola po 19, P.Jankūnas 13 (9 atk. kam.), J.Mačiulis 10. M.Kalnietis 7, V.Ginevičius 5 (rez. perdav.), V.Pečiukas 3, D.Šilinskis 1.