Antrą pergalę iškovojo ir keturių komandų B grupės lyderiu tapo Rūtenio Paulausko treniruojamas Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) klubas su Andriumi Giedraičiu bei Giedriumi Gustu, namuose 91:75 (20:20, 19:21, 26:18, 26:16) nugalėjęs Južno "Chimik" (Ukraina) ekipą.

A.Giedraitis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 15 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/1, baudos 9/9) ir po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o 24 minutes žaidęs G.Gustas į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (4/4, 0/0, 3/5), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Maskvos srities "Dinamo" (Rusija)220167:1294
2.Šarlerua "Spirou" (Belgija)11081:792
3.Južno "Chimik" (Ukraina)202154:1722
4.Rygos "Barons" (Latvija)10154:761

Antrąsias pergales iškovojo ir F grupėje pirmaujančios Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" (Graikija) bei Ramūno Butauto treniruojama Rygos ASK (Latvija) su Steponu Babrausku ir Martynu Andriukaičiu komandos.

"Maroussi" krepšininkai namuose 85:74 (29:11, 22:23, 18:15, 16:25) nugalėjo Nymburko ČEZ (Čekija) penketuką, o R. Seibutis šeimininkams pelnė 15 taškų (4/5, 2/3, 1/1), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą per 27 žaidimo minutes.

ASK klubas savo aikštėje antradienį 85:71 (21:20, 19:18, 21:14, 24:19) nugalėjo Novi Sado "Vojvodina Srbijagas" (Serbija) penketuką.

26 minutes žaidęs S. Babrauskas pelnė 17 taškų (4/7, 1/4, 6/6), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą, o M. Andriukaičio sąskaitoje 12 taškų (6/8, 0/3, 0/0), 4 sugriebti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas varžovo metimas.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Atėnų "Maroussi" (Graikija)220165:1384
2.Rygos ASK (Latvija)220178:1584
3.Nymburko ČEZ (Čekija)202161:1782
4.Novi Sado "Vojvodina" (Serbija)202135:1652

Pirmą pergalę iškovojo ir į antrą vietą keturių ekipų H grupėje pakilo Lemesos DTL EKA AEL (Kipras) klubas su Žydrūnu Urbonu, namuose 82:49 (21:12, 26:11, 14:11, 21:15) sutriuškinęs Amsterdamo "Astronauts" (Olandija) penketuką.

Ž.Urbonas į svečių krepšį įmetė 10 taškų (2/2, 1/1, 3/3) ir atkovojo 4 kamuolius per 17 minučių.

Grupės lyderiais su dviem pergalėmis tapo Bolonijos "Virtus" (Italija) krepšininkai, namuose 76:70 įveikę Vilerbano "Adecco Asvel" (Prancūzija) ekipą.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

"Estudiantes" (Ispanija) - Dižono JDA (Prancūzija) 80:75

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Madrido "Estudiantes" (Ispanija)220177:1644
2.Dižono JDA (Prancūzija)211160:1483
3.Ploješčio "Asesoft" (Rumunija)10189:971
4.Nacharijos "Ironi Iscar" (Izraelis)10168:851

C grupė:

"Lokomotiv" (Rusija) - "Azovmaš" (Ukraina) 70:63

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Rostovo "Lokomotiv" (Rusija)220139:1284
2.Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)211132:1303
3.Pakšo "Atomeromu SE" (Vengrija)10165:691
4.Balikesyro "Banvit" (Turkija)10160:691

E grupė:

Talino "Kalev" (Estija) - Lježo "Basket" (Belgija) 64:75

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Lježo "Basket" (Belgija)211140:1433
2.Kijevo "Kyiv" (Ukraina)11079:652
3.Talino "Kalev" (Estija)10164:751

G grupė:

"Turk Telekom" (Turkija) - PBC CSKA (Bulgarija) 93:68

"Ural-Great" (Rusija) - "Panionios" (Graikija) 70:77

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):