Vokietijos rinktinės trenerio Dirko Bauermano vadovaujamam klubui tai buvo pirmoji pergalė.

Rezultatyviausiai "Lietuvos ryto" gretose žaidė Marijonas Petravičius, pelnęs 14 taškų. Joao Paolo Batista surinko 12, Robertas Štelmaheris (6 rezultatyvūs perdavimai) ir Tomas Delininkaitis - po 10 taškų.

"Brose Baskets" klubui 20 taškų surinko ir 10 rezultatyvių perdavimų atliko įžaidėjas De Juanas Collinsas. 17 taškų pridėjo Adamas Harringtonas.

Rungtynes aktyviau pradėję vilniečiai pirmavo (3:0, 6:2), tačiau arenos šeimininkai 3-ą minutę išsiveržė į priekį - 7:6. Nuo šios akimirkos aikštėje užvirė atkakli kova ir nė viena komanda negalėjo atitrūkti bent per vieną taiklų metimą. Likus pusei minutės iki pirmojo kėlinio pabaigos "Lietuvos rytas" dar pirmavo 24:21, tačiau persvaros neišsaugojo ir leido varžovams paskutinėmis akimirkomis laimėti ketvirtį rezultatu 25:24.

Per pirmąsias 10 minučių Vilniaus klubo vedlys buvo vidurio puolėjas M.Petravičius, surinkęs 9 taškus ir realizavęs visus 4 metimus.

Po pertraukėlės T.Delininkaitis dviem taikliais dvitaškiais metimais persvėrė rezultatą 28:27, bet po sėkmingo blykstelėjimo gynėjas du kartus iš eilės suklydo ir varžovai susigrąžino kelių taškų pranašumą. Komandos toliau kovojo apylygiai: Bambergo klubo krepšininkai rėmėsi taikliais tolimais metimais (viso per pirmąsias 20 minučių realizavo 7 iš 14 tritaškių), į kuriuos tik Andrius Šležas atsakė abiem tiksliais tolimais šūviais.

Antrojo kėlinio metu aktyviai į žaidimą įsijungė kitas "Lietuvos ryto" aukštaūgis - brazilas J.P.Batista per 9 minutes pelnęs 10 taškų. "Brose Baskets" klube itin aktyvus per pirmąsias 20 minučių buvo D.Collinsas, surinkęs 13 taškų ir 6 kartus rezultatyviai perdavęs kamuolį komandos draugams.

Rungtynių viduryje nė vienos komandos pranašumas neišryškėjo - 46:46.

Atkakli kova tęsėsi ir po pertraukos. Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo Vokietijos klubas - A.Harringtonas pelnė dvitaškį su Mindaugo Lukauskio pražanga bei realizavo baudos metimą. Darrenas Fennas ir M.Petravičius paeiliui pataikė po vieną baudos metimą iš dviejų ir po dvitaškį, o R.Štelmaheris įskraidino tritaškį ir rezultatas vėl tapo lygus - 52:52.

29-ąją minutę Andre Emmetas įdėjo į krepšį iš viršaus ir dar uždirbo pražangą. Realizavęs baudos metimą amerikietis vėl išvedė Lietuvos komandą į priekį - 60:58. Sėkmingai baigę kėlinį vilniečiai pirmavo 65:62.

33-ąją minutę A.Harringtonas taikliu tritaškiu rezultatą vėl išlygino - 67:67. Jau po nepilnos minutės A.Šležas atsakė tuo pačiu, tačiau D.Collinsas vėl sumažino skirtumą iki minimumo - 69:70 35-ąją minutę.

Komandos beveik dvi minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o 36-ąją minutę pirmą kartą aikštėje pasirodė "Lietuvos ryto" vidurio puolėjas Eurelijus Žukauskas.

Po akimirkos Bambergo klubo žaidėjas Derrickas Zimmermanas pataikė iš po krepšio, o dar kitoje atakoje D.Collinsas įmetė tritaškį ir "Brose Baskets" įgijo keturių taškų pranašumą - 74:70. Vilniečiai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie tikslo nepasiekė, o K'Zellis Wessonas taikliais baudų metimais persvarą padidino iki 76:70.

Svečiai nenuleido rankų ir po kelių sekundžių Titusas Ivory sušvelnino skirtumą - 72:76. Kitoje atakoje D.Collinsas pametė kamuolį ir prasižengė prieš T.Delininkaitį, kuris sumetė abi baudas - 74:76. Vokiečiai vėl nesėkmingai atakavo ir neatkovoję kamuolio prasižengė prieš T.Ivory. Amerikietis pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau T.Delininkaitis vėl perėmė kamuolį iš D.Collinso ir metimu iš po krepšio dar kartą persvėrė rezultatą - 77:76.

Sąžinės graužiamas D.Collinsas sugebėjo reabilituotis - po minutės pertraukėlės amerikietis metimu iš po krepšio vėl sukūrė minimalią ir šįkart lemtingą "Brose Baskets" persvarą - 78:77. "Lietuvos ryto" treneris Sharonas Druckeris taip pat paprašė minutės pasitarti, tačiau paskutinės vilniečių atakos metu R.Štelmaheris apmaudžiai prarado kamuolį ir nuaidėjo Bambergo klubo pergalę skelbianti sirena.

Vienvalde grupės lydere galėjo tapti namuose žaidusi Las Palmo "Gran Canaria" (Ispanija) ekipa, tačiau ji kiek netikėtai net 20 taškų skirtumu - 55:75 - pralaimėjo Nansi SLUC (Prancūzija) klubui. Trečiosiose antradienio rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Vršaco "Hemofarm" (Serbija) komanda, išvykoje 93:73 nugalėjusi Atėnų AEK (Graikija) ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Nansi SLUC (Prancūzija)321259:211
2.Vilniaus "Lietuvos Rytas"321265:248
3.Las Palmo "Gran Canaria" (Ispanija)321199:205
4.Vršaco "Hemofarm" (Serbija)312235:235
5.Atėnų AEK (Graikija)312212:232
6.Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)312203:242

Kitas rungtynes vilniečiai lapkričio 21-ąją žais namie, kur priims "Gran Canaria" klubą.

Bambergo "Brose "Baskets" - Vilniaus "Lietuvos rytas" 78:77 (25:24, 21:22, 16:19, 16:12)

"Brose Baskets": De Juanas Collinsas 20 (2/3 trit., 5/7 dvit., 4/4 baudų; 10 rez. perd., 6 išprovokuotos pražangos), Adamas Harringtonas 17, Darrenas Fennas 12, K'Zellis Wessonas 9 (9 atk. kam.), Chrisas Ensmingeris 8, Derrickas Zimmermanas 6, Vincentas Yarbrough'as (6 atk. kam.) ir Ivanas Pavičius po 3.

"Lietuvos rytas": Marijonas Petravičius 14 (5/5 dvit., 4/5 baudų), J.P.Batista 12 (6/6 dvit.), Robertas Štelmaheris (1/3 trit., 1/1 dvit., 5/6 baudų; 6 rez. perd.) ir Tomas Delininkaitis (0/2 trit., 4/4 dvit., 2/2 baudų) po 10, Andrius Šležas 9, Andre Emmetas 8, Matthew Nielsenas 6 (6 atk. kam.), Titusas Ivory 3, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Jomantas po 2, Janis Blūmas 1, Eurelijus Žukauskas 0 (2 min.).

Komandų statistika:

Dvitaškiai: "Brose "Baskets" 19/38 (50 proc.) - "Lietuvos rytas" 25/36 (69 proc.)

Tritaškiai: "Brose "Baskets" 9/23 (39 proc.) - "Lietuvos rytas" 4/17 (24 proc.)

Baudų metimai: "Brose "Baskets" 13/18 (72 proc.) - "Lietuvos rytas" 15/22 (68 proc.)

Atkovoti kamuoliai: "Brose "Baskets" 31 - "Lietuvos rytas" 28

Perimti kamuoliai: "Brose "Baskets" 8 - "Lietuvos rytas" 10

Klaidos: "Brose "Baskets" 14 - "Lietuvos rytas" 15