Aikštės šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą nuo jų pradžios, o iki didžiosios pertraukos buvo įgiję 14 taškų pranašumą - 44:30. Vėliau varžovai dar bandė mažinti rezultatą, tačiau puikiai paskutinieme kėlinyje apsigynę kauniečiai šventė triuškinančią pergalę.

"Žalgirio" treneris Ainaras Bagatskis šiame susitikime leido pailsėti suomiui Hanno Mottolai bei neregistravo serbo Vladimiro Štimaco, o "Šiauliams" vis dar negalėjo padėti traumuotas komandos kapitonas Vaidas Pauliukėnas.

Žalgiriečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 40:26, tačiau prarado net 17 kamuolių. Tuo tarpu svečių gretose vienintelis Artūras Masiulis pelnė dviženklį taškų skaičių - 20.

"Žalgiris": P.Jankūnas 19 (7/9 dvitaškių, 5/5 baudų, 9 atk. kam.), T.Beardas 17 (8/12 dvitaškių, 9 atk. kam.), M.Machado 11 (4/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4 rez. perd.), M.Popovičius 10 (6 atk. kam.), J.Mačiulis 9 (3 per. kam.), M.Kalnietis 9 (3/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio), K.Penney 4, D.Šilinskis 4, V.Jasikevičius 2, V.Ginevičius 0, V.Pečiukas 0.

"Šiauliai": A.Masiulis 20 (5 atk. kam.), M.Ruikis 9 (2/3 tritaškių), D.Pakamanis 8 (1/5 tritaškių, 4 per. kam.), T.Klimavičius 7 (5 atk. kam.), A.Mažutis 6 (2/6 tritaškių), A.Čepulis 3 (0/5 tritaškių), R.Vaičiūnas 2 (5 atk. kam.), M.Prekevičius 2, A.Danusevičius 0.

Kitose rungtynėse Vilniaus "Sakalai" namuose pralaimėjo Klaipėdos "Neptūnui" 75:92 (15:26, 30:18, 16:18, 14:30).

Vilniuje vykęs mačas vyko permainingai: pirmajame ketvirtyje turėtą persvarą Klaipėdos ekipa sugebėjo iššvaistyti per antrąjį, bet ketvirtajame kėlinyje spurtavo ir nugalėjo "Sakalus" 17 taškų skirtumu.

"Sakalai": R.Matulis - 14, M.Gecevičius - 12, E.Kučiauskas - 11, V.Šarakauskas - 10, A.Viskontas - 9, A.Kiaušas - 8, N.Strazdauskas - 5, M.Reminas ir A.Labuckas - po 3, J.Sinica taškų nepelnė.

"Neptūnas": V.Stanevičius - 25, R.Dorsey - 18 (10 atk. kam.), E.Dainys - 14, V.Pridotkas - 9, M.Anisimovas - 8 (10 atk. kam.), M.Kasiulevičius - 7, A.Petkūnas - 6, E.Ežerskis - 5, M.Mockus taškų nepelnė.

Trečiame mače Kėdainių "Nevėžis" savo aikštėje laimėjo prieš Kauno "Atletą" 100:62 (19:12, 26:14, 30:15, 25:21)

Kauno ekipai šiame mače negalėjo padėti net trys svarbūs žaidėjai - Mantas Simonavičius, Darius Dimavičius bei Darius Lukminas, bet kauniečiai atkakliai priešinosi beveik du kėlinius. Visgi vėliau kėdainiečiai pabėgo į priekį ir užtikrintai laimėjo.

"Nevėžis": T.Rinkevičius - 21 (5 rez. perd.), M.Sakalauskas - 20 (11 atk. kam.), P.Šakinis - 15, Ž.Stankus - 12, J.Ramanauskas (9 atk. kam.) ir G.Rinkevičius - po 10, A.Aleksandrovas - 5, A.Mineikis - 4, G.Sirutavičius - 3, V.Simonavičius taškų nepelnė.

"Atletas": V.Dabkus - 23, R.Trakimas - 19 (14 atk. kam.), S.Tribė - 13 (9 atk. kam.), M.Kriaučiūnas - 7, E.Cvirka, L.Juknevičius, A.Cizikas (0/10 metimų iš žaidimo) ir A.Gajauskas taškų nepelnė.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.