Vilniečiai pergalę galėjo pasiekti ir lengviau, tačiau per paskutinį kėlinį iššvaistė turėtą 15 taškų persvarą ir leido varžovams išplėšti papildomas 5 minutes žaidimo.

Pratęsimo metu puikiai sužaidė Tomas Delininkaitis, surinkęs 10 iš 17 komandos taškų. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Andre Emmettas, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Snaiperiai Robertas Štelmaheris (6/8 tritaškių) ir Andrius Šležas (3/5 tritaškių) įmetė atitinkamai 18 ir 16 taškų.

Varžovų ekipoje sunkiai sulaikomas buvo Danielis McClintockas, surinkęs 24 taškus. 20 taškų Tariq'o Kirksay (18 atk. kam.) sąskaitoje, 18 - Cedricko Bankso (7 klaidos).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, trečiąją susitikimo minutę pirmavę 9:4 bei 11:6. Tačiau "Lietuvos rytas" nepalūžo ir po 4 taiklių tritaškių metimų iš eilės (3 pataikė R.Štelmaheris, vieną - Joao Paolo Batista) išsiveržė į priekį 18:16. Kėlinys baigėsi abiems komandoms atkakliai ir tolygiai kovojant, tačiau vilniečiai jau įgijo 5 taškų pranašumą.

Antrajame ketvirtyje "Lietuvos ryto" krepšininkai iškart pelnė 5 taškus be atsako ir atitrūko jau 31:21. Svečiai nemažino apsukų ir paskutinę kėlinio minutę pirmavo net 50:34, tačiau prancūzai taikliu metimu aidint sirenai "nubraukė" tris taškus.

Po didžiosios pertraukos "SLUC Nancy" žaidėjai pradėjo mažinti skirtumą ir 25-ąją minutę Vilniaus klubo pranašumas jau sumenko iki 57:50. Tačiau po 4 J.P.Batistos taškų iš eilės ir A.Šležo dvitaškio su bauda persvara vėl šoktelėjo iki 64:50. Toliau rungtynės vystėsi veržliai ir rezultatyviai, komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau "Lietuvos ryto" pranašumas nemažėjo - po 30 minučių švieslentėje degė skaičiai 74:60.

34-ą rungtynių minutę varžovai vėl buvo priartėję iki 71:80, tačiau R.Štelmaheris čia pat atsakė tiksliu metimu iš toli. 37-ą susitikimo minutę, po taiklaus tolimo A.Emmetto metimo, "Lietuvos rytas" vėl, atrodė, saugiai pirmavo 88:73, tačiau tuomet prasidėjo neįtikėtini dalykai. Atkaklūs prancūzai laimėjo paskutinių minučių atkarpą net 16:2 ir išplėšė pratęsimą.

Papildomų 5 minučių trileris prasidėjo abiejų komandų žaidėjų klaidomis ir vienu taikliu T.Delininkaičio baudos metimu. Po kelių akimirkų 6-ąjį tritaškį pataikęs R.Štelmaheris padidino persvarą iki 94:90 ir čia pat prasižengė 5-ą kartą. Varžovai baudų metimais priartėjo iki 92:94.

Tuomet dar vieną tritaškį "įsūdė" T.Delininkaitis - 97:92. Prancūzai atakavo netaikliai ir iškart prasižengė prieš į gynybą jau grįžusį ir kamuolį atkovojusį T.Delininkaitį. Šis pelnė dar du baudos metimus ir rezultatas tapo 99:92.

"SLUC Nancy" vidurio puolėjas Cyrilas Julianas pataikė du baudos metimus ir sušvelnino skirtumą iki 94:99, tačiau čia pat pasižymėjo J.P.Batista - 101:94. Varžovai taikliai atakavo iš po krepšio, o T.Delininkaitis vėl atsakė tuo pačiu - rezultatas 103:96 44-ą minutę.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei dvitaškį pelnė Johnas Linehanas. Varžovai prasižengė prieš T.Delininkaitį ir šis vėl šaltakraujiškai sumetė baudas - rezultatas 105:98. Kitos atakos metu Deronas Hayesas taikliu tritaškiu aptirpdė pervarą, tačiau prancūzams nebeužteko laiko, o aidint sirenai M.Lukauskis taikliu metimu padėjo tašką permainingose rungtynėse - 107:101.

"Lietuvos rytas" su dviem pergalėm iš tiek pat galimų tapo grupės lyderiais. Prancūzijos klubui tai buvo pirmoji nesėkmė turnyre.

Kitas rungtynes vilniečiai žais lapkričio 14 dieną išvykoje su Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) ekipa.

"SLUC Nancy" - "Lietuvos rytas" 101:107 (21:26, 16:24, 23:24, 30:16, 11:17) po pratęsimo

"SLUC Nancy": Danielis McClintockas 24 (9/10 dvit., 6/7 baudų per 27 min.), Tariq'as Kirksay 20 (18 atk. kam.), Cedricas Banksas 18 (7 kld.), Cyrilas Julianas (7 atk. kam.) ir Johnas Linehanas (9 rez. perd.) po 14, Maxime'as Zianveni (6 atk. kam.) ir Aurelienas Salmonas po 4, Deronas Hayesas 3.

"Lietuvos rytas": Andre Emmettas 19 (1/3 trit., 8/13 dvit., 0/2 baudų; 6 atk. kam.), Robertas Štelmaheris 18 (6/8 trit., 0/2 dvit.), Andrius Šležas 16 (3/5 trit., 3/6 dvit., 1/1 baudos), Tomas Delininkaitis 12, Mindaugas Lukauskis ir J.P.Batista po 11, Matthew Nielsenas 10 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Marijonas Petravičius ir Titusas Ivory (7 rez. perd., 5 kld.) po 5.