Rezultatyviausiai "Lietuvos ryto" gretose rungtyniavo 18 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Andrius Šležas. 17 taškų surinko, 5 rezultatyvius perdavimus atliko ir 8 varžovų pražangas išprovokavo Robertas Štelmaheris, 10 pridėjo Marijonas Petravičius.

"Hemofarm" komandoje pasižymėjo Nebojša Joksimovičius (17 tšk.), Milanas Borisovas (15 tšk.) ir Milenko Topičius (12 tšk.).

Pirmasis kėlinys prasidėjo itin nesėkmingai "Lietuvos ryto" žaidėjams. Šeimininkai rungtynes pradėjo susikaustę ir po 4 su puse minutės žaidimo jau atsiliko nuo varžovų 1:14. Po kelių minutės pertraukėlių vilniečiai pagaliau pradėjo rinkti taškus, tačiau nesugebėjo apsiginti nuo serbų snaiperių, per pirmąsias 10 minučių pataikiusių visus 5 tritaškius. Kėlinys baigėsi 14:26 varžovų naudai.

Antrajame ketvirtyje "Lietuvos ryto" krepšininkai pradėjo kibiai gintis toliau nuo krepšio ir sėkmingai tirpdė persvarą. Vilniečiai spurtavo 19:6 ir 19-ą susitikimo minutę R.Štelmaheris išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto paskutines antrojo kėlinio minutes sėkmingiau sužaidė serbai - įpusėjus rungtynėms jie pirmavo 34:39.

Po didžiosios pertraukos "Hemofarm" padidino atotrūkį iki 34:41, tačiau tuomet "Lietuvos ryto" žaidėjai spurtavo 9:1 ir dar kartą išsiveržė į priekį - 43:42. Nuo šios akimirkos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir žaidė taškas į tašką. Tačiau ketvirčio pabaigą itin pavyzdingai gindamiesi vilniečiai užbaigė dar viena sėkminga atkarpa 8:0 ir po 30 minučių pirmavo 57:51.

Per paskutines 10 minučių "Lietuvos ryto" krepšininkai vėl užtikrintai gynėsi ir nuosekliai didino atotrūkį. Kėlinio viduryje, po dviejų taiklių R.Štelmaherio baudos metimų, šeimininkų persvara pirmą kartą rungtynėse pasiekė dviženklį skaičių - 71:61. Didžiausias pranašumas - 79:64 - nebuvo išsaugotas, varžovai greitomis atakomis bandė sumažinti skirtumą, tačiau "Lietuvos rytas" neišvaistė taškų kraičio ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojai itin brangino kamuolį, pametę jį tik 6 kartus, o "pavogę" 13. Serbai kamuolį prarado 17 kartų, o perėmė tik 2.

Kitas rungtynes "Lietuvos ryto" ekipa lapkričio 7 dieną išvykoje žais su "Nancy" (Prancūzija) krepšininkais.

Vilniaus "Lietuvos rytas" - Vršaco "Hemofarm" 81:69 (14:26, 20:13, 23:12, 24:18)

"Lietuvos rytas": Andrius Šležas 18 (3/4 trit., 3/3 dvit., 3/4 baudų; 10 atk. kam.), Robertas Štelmaheris 17 (1/5 trit., 4/5 dvit., 6/8 baudų; 5 rez. perd.), Marijonas Petravičius 10 (3/7 dvit., 4/4 baudų; 6 atk. kam.), Titusas Ivory ir Matthew Nielsenas po 9, Andre Emmettas 7, J.P.Batista 4, Mindaugas Lukauskis 3 (4 perimti kamuoliai), Tomas Delininkaitis ir Artūras Jomantas po 2.

"Hemofarm": Nebojša Joksimovičius 17 (3/4 trit., 2/4 dvit., 4/4 baudų), Milanas Borisovas 15 (4/6 trit., 1/1 dvit., 1/2 baudų; 10 atk. kam.) Milenko Topičius 12, M.Rakičius 8, V.Radinovičius 6 (6 atk. kam.), P.Šuputas 5, V.Vukosavljevičius 4, S.Markovičius 2.