28 metų 201 cm ūgio puolėjas sezoną pradėjo "Panevėžio" klube ir per trejas rungtynes Baltijos krepšinio lygoje vidutiniškai pelnė po 10,3 taško, atkovojo po 4,7 kamuolio bei atliko po 2 rezultatyvius perdavimus. Kur kas geresni jo statistiniai rodikliai trejose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse - vidutiniškai po 15,7 taško, po 8,3 atkovoto kamuolio, 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei 1,7 blokuoto metimo.

Į Ukrainos superlygą N.Varnelis sugrįžta po sezono pertraukos - 2004-2005 metais jis žaidė Južno "Chimik" ekipoje.

33 metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos Andrius Vyšniauskas praėjusį sezoną nerungtyniavo dėl traumos, o 2004-2005 metų sezoną priklausė Surguto "Universitet" (Rusija) ekipai, kurioje spėjo sužaisti vos trejas rungtynes, per kurias pelnydavo po 6,3 taško ir atkovodavo po 2 kamuolius.

Per profesionalaus krepšininko karjerą A.Vyšniauskas yra rungtyniavęs Lietuvos, Vengrijos, Saudo Arabijos ir Rusijos klubuose.

25 metų 184 cm įžaidėjas A.Lepinaitis praėjusį sezoną žaidė Šviecų "Polpak" (Lenkija) komandoje ir per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 6,7 taško, atkovodavo po 1,8 bei perimdavo po 1,5 kamuolio ir atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Į Ukrainos krepšinio superlygą A.Lepinaitis taip pat sugrįžta po sezono pertraukos - 2004-2005 metais jis buvo N.Varnelio bendraklubis Južno "Chimik" klube.

Su N.Varneliu Odesos MBK klubo vadovybė jau pasirašė sutartį iki sezono pabaigos, o su A.Vyšniausku bei A.Lepinaičiu pasirašytos vieno mėnesio sutartys.

Tuo metu Ukrainos krepšinio superlygoje ketvirtadienį penktą pergalę šeštosiose rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą trylikos komandų turnyre pakilo Čerkasų "Čerkaski mavpy" klubas su Rolandu Jaručiu bei Arnu Kazlausku, svečiuose 84:63 (23:18, 21:12, 13:16, 27:17) sutriuškinęs čempionės titulą ginančią Rimo Girskio treniruoją Mariupolio "Azovmaš" ekipą, kuri patyrė pirmąją nesėkmę po keturių pergalių iš eilės ir smuktelėjo į trečiąją poziciją.

A.Kazlauskas į aikštės šeimininkų krepšį per 28 minutes įmetė 11 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 2/3, baudos 1/2) ir atkovojo 8 kamuolius, R.Jarutis vėl nerungtyniavo.

Vienvaldžiu pirmenybių lyderiu lieka šeštąją pergalę iš eilės iškovojęs Kijevo "Kyiv" klubas, varžovų aikštėje 76:74 įveikęs Južno "Chimik" penketuką.

Ketvirtą pergalę šeštosiose rungtynėse iškovojo šeštą vietą užimanti Rimanto Endrijaičio treniruojama Sumų "Sumychimprom" komanda, kurioje žaidžia Mantas Ignatavičius ir Mindaugas Budzinauskas. Sumų krepšininkai namuose 96:60 (21:17, 25:12, 29:9, 21:22) sutriuškino ketvirtąjį pralaimėjimą penktosiose rungtynėse patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje esančią Lvovo "Lvovskaja politechnika" ekipą su Sauliumi Kazevičiumi.

M.Ignatavičius nugalėtojams per 30 minučių pelnė 6 taškus (3/6, 0/0, 0/2), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko net 7 rezultatyvius perdavimus, o 11 minučių žaidęs M.Budzinauskas į varžovų krepšį įmetė 4 taškus (2/3, 0/1, 0/0), sugriebė bei perėmė po 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs S.Kazevičius per 25 minutes pelnė 16 taškų (2/3, 1/2, 9/9), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.