Mačą galingai pradėję "Maccabi" žaidėjai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną ir įgijo net 18 taškų pranašumą (34:16). Vis dėlto ispanai nepasidavė ir antrajame kėlinuke kelių minučių atkarpą laimėję net 17:0 pavijo įsibėgėjusius varžovus ir kova dėl pergalės užvirė iš naujo.

Antroje susitikimo pusėje ekipos rungtyniavo taškas į tašką ir mačo baigtis sprendėsi per paskutines ketvirtojo kėlinio sekundes. Likus žaisti 6,1 sekundės Carlosas Cabezasas gražiu reidu po krepšiu išlygino rezultatą (90:90), o per likusį laiką Tel Avivo krepšininkai persverti rezultato ar išprovokuoti pražangos nesugebėjo.

Per papildomą laiką komandos taip pat kovojo itin atkakliai, tačiau susitikimo baigtį nulėmė dvi iš eilės nesėkmingos ispanų atakos, baigiantis pratęsimui. Žydų klubas netaiklius metimus išnaudojo maksimaliai ir likus žaisti 49 sekundes įgijo lemiamą – 6 taškų persvarą (101:95).

Starto penketes rungtynes pradėjęs Simas Jasaitis nugalėtojams per 36 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, tačiau aikštelę paliko dėl išnaudoto 5 pražangų limito.

"Maccabi": Willas Bynumas 29 (10/24 metimų), Jamie Arnoldas 17 (8 atk. kam.), Nikola Vujčičius (10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Simas Jasaitis po 14, Derrickas Sharpas 13, Lioras Eliyahu 12 (6 atk. kam.).

"Unicaja": Carlosas Cabezasas 32 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jiri Welschas 17, Bernardo Rodriguezas 15, Konstantinas Vasiliadis 14.

Kiti ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

A grupė:

Maskvos "Dinamo" - Kelno "Rhein Energie" 75:68 (21:15, 20:6, 16:22, 18:25)

"Dinamo": Travisas Hansenas 18 (6 atk. kam.), Lazaras Papadopoulas 14 (8 atk. kam.), Antonis Fotsis 12 (7 atk. kam.), Dmitrijus Chvostovas ir Bojanas Popovičius (4 per. kam.) po 11.

"Rhein Energie": Demondas Malletas 16, Marcusas Faisonas 13, Marcinas Gortatas 12.

Stambulo "Efes Pilsen" - Sopoto "Prokom Trefl" 71:67 (10:12, 19:18, 22:21, 20:16)

"Efes Pilsen": Horace'as Jenkinsas 13, Keremas Gonlumas 12, Cenkas Akyolas 11 (6 atk. kam.), Drew Nicholasas 10.

"Prokom Tref": Huseyinas Besokas 16 (7 atk. kam.), Christianas Dalmau 12, Donatas Slanina 8 (21:15 min., 2/4 trit., 0/3 dvit., 2/2 baudų, 1 atk. kam.)...Tomas Masiulis 5 (25 min., 0/1 trit., 2/4 dvit., 1/2 baudų; 14 atk. kam., 3 per. kam., 1 blokas, 1 klaida). Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete. Tomas Pačėsas nebuvo registruotas rungtynėms.

Le Mano "Sarthe" - Bolonijos "Climamio" 82:71 (19:21, 23:14, 19:21, 21:15)

"Sarthe": Kenny Gregory 20 (8 atk. kam.), Ericas Campbellas 19 (7 atk. kam.), Nebojša Bogavačas ir Sandro Ničevičius (8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10.

"Climamio": Davidas Bluthenthalis ir Marco Belinelli po 17, Prestonas Shumpertas 16, Tyusas Edney 10 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).

B grupė:

Zagrebo "Cibona" - Liublianos "Olimpija" 77:61 (17:17, 20:14, 23:17, 17:13)

"Cibona": Levouras Warrenas 21, Brindley Wrightas (8 atk. kam.) ir Jurica Zuza (6 atk. kam.) po 13.

"Olimpija": Sašo Ožboltas 13, Ivica Jurkovičius 12, Marko Miličius 10...Saulius Kuzminskas 5 (Rungtynes pradėjo starto penkete, 22:15 min., 1/1 trit., 1/3 dvit.; 8 atk. kam., 1 rez. perd., 2 kld.).