Starto penkete rungtynes pradėjęs L. Kleiza pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas. Per 22 minutes jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei 6 baudų metimus iš 8.

Š.Jasikevičiaus sąskaitoje - 9 (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 1/3, baudos 1/1) taškai, 3 sugriebti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 3 klaidos bei 4 pražangos.

Rezultatyviausiai "Nuggets" komandoje žaidė Kenyonas Martinas (20 tšk.), Andre Milleris (13 tšk.) bei Eduardo Najera (12 taškų).

13 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Stephenas Jacksonas, 12 - Joshas Powellas, 10 - Darrellas Armstrongas.

Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (1/3) klubas trečiadienį 81:103 (19:27, 23:22, 25:29, 14:25) nusileido ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusiems Toronto "Raptors" krepšininkams.

Lietuvis pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, penkiskart suklydo bei triskart prasižengė. Per 21 minutę jis pataikė 3 dvitaškius ir 4 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

15 taškų į "Raptors" krepšį įmetė Drew Goodenas, 13 - Danielis Gibsonas, 12 - Aleksandras Pavlovičius.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Jorge Garbajosa (16 tšk.), Andrea Bargnani ir Fredas Jonesas (po 13 taškų).