Charakterį pademonstravę ir po pertraukos įspūdingai atsitiesę Prancūzijos krepšininkai mažajame pasaulio čempionato finale išvargo pergalę 67:59 (11:16, 10:14, 21:16, 25:13).

15 taškų deficitą panaikinę prancūzai pasiekė revanšą už antrajame etape patirtą nesėkmę 98:100 bei bronzą iškovojo antrosiose pasaulio pirmenybėse iš eilės.

Nugalėtojus į priekį vedė 19 taškų pelnęs Nando De Colo ir 16 pridėjęs Evanas Fournier. Po 9 taškus surinko rinktinės kapitonas Nicolas Batumas bei ketvirtajame kėlinyje tris svarbius tritaškius pataikęs Andrew Albicy.

Pralaimėtojų gretose iki ketvirtojo kėlinio žibėjo lemiamu metu sustojęs Joe Inglesas, kurio sąskaitoje – 17 taškų. 15 įmetė Patty Millsas, 9 – Nicas Kay'us. Aaronas Baynesas ir Andrew Bogutas pelnė po 5 taškus.

Sėkmingiau startavusi Australijos rinktinė per pirmus du kėlinius leido varžovams įmesti vos 21 tašką, o tokia geležinė gynyba leido trečiojo ketvirčio pradžioje atitrūkti 38:23.

Vincento Collet auklėtiniai nesudėjo rankų ir per kiek mažiau nei 6 minutes prisivijo 42:44. Negana to, prasidėjus ketvirtajam kėliniui prancūzai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 50:46.

Lemiamame ketvirtyje komandos atkakliai žaidė taškas į tašką, o likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes Australija pirmavo 56:55. Tuomet sužibėjo A. Albicy – du jo tritaškiai ir rezultatyvus perdavimas leido persverti rezultatą 63:56.

Australija išsigelbėjimui turėjo minutę, tačiau paskutinieji Andrejaus Lemanio auklėtinių metimai buvo itin netikslūs. Nors P. Millsas dar pataikė vieną tritaškį (59:64), pergalę Prancūzijai garantavo N. De Colo dvitaškis ir N. Batumo baudos metimas.