Mūšyje dėl pirmosios J grupės vietos Ispanijos krepšininkai varžovus iš Serbijos nugalėjo 81:69 (13:20, 32:17, 22:19, 14:13).

Nugalėtojus į priekį vedė Ricky Rubio, kuris per 26 minutes įmetė 19 taškų (3/10 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Victoras Claveras per 27 minutes surinko 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Serbams nepakako galingo Bogdano Bogdanovičiaus pasirodymo. Gynėjas per 35 minutes surinko 26 taškus (7/9 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

9 taškus vien per pirmąjį kėlinį pelniusio B. Bogdanovičiaus vedami serbai startavo sėkmingiau ir po 10 minučių pirmavo 20:13, bet antrajame ketvirtyje Ispanijos rinktinė spurtavo 13:2 ir persvėrė rezultatą 26:22, o netrukus įgijo ir dviženklę persvarą 41:31.

Sergio Scariolo auklėtiniai po pertraukos nutolo jau 51:37, o dar gilesnę duobę serbams iškasė emocijų nesulaikęs N. Jokičius. Vidurio puolėjas už ginčus su teisėjais užsidirbo techninę bei diskvalifikacinę pražangas ir buvo išvarytas iš aikštelės.

Iki tol N. Jokičius per 17 minučių spėjo pelnyti 6 taškus ir atkovoti 5 kamuolius. Jo išvarymu pasinaudoję ispanai spurtavo 12:2 bei pradėjo triuškinti varžovus 63:42.

Likusią trečiojo kėlinio dalį sėkmingiau sužaidę serbai išsaugojo intrigą, tačiau ispanai lemiamame ketvirtyje iniciatyvos varžovams neatidavė bei išsaugojo pergalę savo rankose.

Ispanai iškovojo teisę ketvirtfinalyje antradienį kovoti su lenkais. Tuo metu Serbijos krepšininkai ketvirtfinalio etape turės suremti ginklus su I grupės nugalėtojais argentiniečiais, kurie iki šiol šiame čempionate žygiuoja be pralaimėjimų.