Pirmajame kėlinuke Rusijos krepšininkų gynyba tapo sunkiai įmenama mįsle argentiniečių puolimui. Per pirmąsias devynias susitikimo minutes Lotynų amerikiečiai sukrapštė vos 7 taškus, o situaciją kiek pataisyti pavyko tik Facundo Campazzo, per paskutinę kėlinuko minutę pridėjusiam dvi baudas ir tritaškį su ketvirčio sirena.

Taiklus gynėjo metimas padėjo pamatą įspūdingam Argentinos spurtui antrajame kėlinuke. Penkis taškus paeiliui pelnė veteranas Luisas Scola, apsukų ir toliau nemažino tolimus metimus šaudęs Campazzo, o kitame aikštės gale Rusijos atakos ėmė baigtis viena kitą sekusiomis klaidomis. Įskaitant pirmo ketvirčio pabaigoje pataikytą tritaškį, argentiniečiai laimėjo atkarpą net 18:0 ir atitrūko dviženkliu skirtumu.

Savo pranašumą ties dešimties taškų riba laikiusi Argentinos rinktinė varžovams apčiuopiamiau priartėti leido tik antrojo kėlinuko pabaigoje, kai po Jevgenijaus Baburino tritaškio prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 6 taškai – 33:39.

Į lemiamą spurtą rusai pakilo ketvirtojo kėlinuko pradžioje. Lemiamą dešimties minučių atkarpą Sergėjaus Bazarevičiaus auklėtiniai pradėjo pelnydami vienuolika taškų be atsako ir sumažindami savo deficitą iki 51:53.

Atkakli kova ir apylygis rezultatas laikėsi iki pat susitikimo pabaigos. Prasidėjus paskutinei minutei argentiniečiai pirmavo keturių taškų skirtumu, tačiau jį perpus sumažino po prasiveržimo pasižymėjęs Andrėjus Sopinas.

Po Lotynų amerikiečių paprašytos pertraukėlės saugų dviejų atakų reikalaujantį pranašumą Argentinai atstatė Campazzo, o vyriausiasis Rusijos treneris Bazarevičius buvo priverstas išnaudoti paskutinę savo minutės pertaukėlę. Po jos Campazzo įtvirtino savo rungtynių herojaus statusą išmušdamas kamuolį iš Sopino rankų ir suduodamas lemiamą smūgį Rusijos rinktinei.

Dar prieš šias rungtynes vietą antrame etape užsitikrinę rusai ir argentiniečiai naujai suformuotoje I grupėje varžysis su Lenkijos ir Venesuelos rinktinėmis.

Rusija: Andrėjus Zubkovas 18 (7 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 13 taškų.

Argentina: Facundo Campazzo 21 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Luisas Scola ir Marcosas Delia po 13 taškų.

Galutinė B grupės turnyrinė lentelė:

Netikėtai atkaklioje dvikovoje stipriai paprakaituoti teko Ispanijos krepšininkams. Sergio Scariolo auklėtiniai tik pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 73:65 (18:21, 15:10, 19:22, 21:12) palaužė Irano rinktinės pasipriešinimą.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei keturioms minutėms iraniečiai po Michealo Rostampouro baudos metimo dar pirmavo rezultatu 63:62, tačiau per likusį rungtynių laiką ispanai įrodė savo pranašumą.

Sergio Lllullo, Marco Gasolio ir Victoro Clavero vedami europiečiai finalinę rungtynių atkarpą laimėjo rezultatu 11:2 ir išsigelbėjo grupės nugalėtojų vardą Ispanijai padovanojusiose rungtynėse.

Antrojo etapo J grupėje varžysis Ispanija, Puerto Rikas, Italija ir Serbija.

Ispanija: Marcas Gasolis 16, Victoras Claveras ir Juancho Hernangomezas (10 atk. kam.) po 11 taškų.

Iranas: Mohammadas Jamshidijafarabadi 15, Michealas Rostampouras 13, Hamedas Haddadi 10 taškų (15 atk. kam., 6 rez. perd.).