Dėl pirmosios vietos H grupėje Lietuvos rinktinė ketvirtadienį susigrums su taip pat dvi pergales savo sąskaitoje turinčia Australija. „Boomeriai“ antradienį 81:68 įveikė Senegalą.

Dvikovą su kanadiečiais lietuviai pradėjo užtikrintai ir po sėkmingų Edgaro Ulanovo reidų išsiveržė į priekį 24:14.

Antrame kėlinyje Marius Grigonis ir Mantas Kalnietis smeigė taiklius tritaškius E. Ulanovas toliau siautėjo po krepšiu ir mūsų šalies atstovai susikrovė 16 taškų pranašumą – 39:23.

Varžovams įpusėjus dvikovai pavyko sumažinti skirtumą – 46:36, tačiau po didžiosios pertraukos D. Adomaičio auklėtiniai, padedami Jono Valančiūno, įgijo 15 taškų persvarą – 53:38.

Varžovų mėginimus spurtuoti lietuviai sėkmingai gesino ir likus žaisti 10 minučių pirmavo 70:54.

Ketvirto ketvirčio viduryje lietuvių puolimo mašina trumpam stabtelėjo, tačiau įtampą nuėmė taiklus M. Grigonio tritaškis. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes po M. Kalniečio dvitaškio skirtumas išaugo iki 20 taškų (87:67). Nugalėtojas abejonių nekėlė, iškovota antra pergalė rezultatu 92:69.

Lietuva: Edgaras Ulanovas ir Jonas Valančiūnas (8 atk.k.) po 13, Mantas Kalnietis (5 rez.p.) ir Mindaugas Kuzminskas po 11, Marius Grigonis ir Domantas Sabonis (8 atk.k.) po 10, Lukas Lekavičius 9, Jonas Mačiulis 7, Arnas Butkevičius ir Paulius Jankūnas po 3, Renaldas Seibutis 2, Rokas Giedraitis 0.

Kanada: Kyle'as Wiltjeras 24, Cory Josephas 15, Khemas Birchas 12, Brady Heslipas 5, Philas Scrubbas 4, Kevinas Pangosas 3, Thomas Scrubbas, Conoras Morganas ir Owenas Klassenas po 2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (634)