Viso susitikimo metu dominavę Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai 105:59 (29:20, 21:12, 28:15, 27:12) sutriuškino Angolos krepšininkus.

Afrikos žemyno atstovai vieniems čempionato favoritų priešinosi pusę kėlinio. Serbai jau pirmojo ketvirčio viduryje įgijo dviženklį pranašumą 26:15, o vėliau jį tik didino.

Jokios intrigos nebeliko prasidėjus antrajai rungtynių pusei – trečiojo kėlinio pradžioje Serbijos krepšininkai jau buvo nutolę net 65:35. Paskutiniajame ketvirtyje serbai neatsipalaidavo ir šventė pergalę įspūdingu 46 taškų skirtumu.

Nikola Milutinovas

Rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs Bogdanas Bogdanovičius. Sakramento „Kings“ gynėjas pataikė 5 tritaškius iš 7 (71 proc.). Visa Serbijos rinktinė įmetė 13 tolimų metimų iš 20 bandymų (65 proc.).

Po 14 taškų prie pergalės pridėjo po krepšiais lygių neturėję Nikola Milutinovas ir Nikola Jokičius. Pastarasis dar ir atkovojo 10 kamuolių. Serbijos nacionalinė komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 41:19.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 15 taškų įmetęs Carlosas Moraisas.

Kitas rungtynes serbai žais su filipiniečiais, o Angolos krepšininkai – su italais.

Angola: Carlosas Moraisas 15, Leonelis Paulo 10, Yanickas Moreira 8.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 24 (5/7 trit.), Nikola Jokičius (10 atk. kam.) ir Nikola Milutinovas po 14, Bobanas Marjanovičius 12 (10 atk. kam.), Marko Guduričius 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)