Gynėjas trečiame kėlinyje veržėsi krepšio link, jį kliudė varžovas, ant parketo besileisdamas argentinietis blogai pastatė koją ir netrukus ją susiėmė.

Argentinos krepšinio federacija pranešė, kad krepšininkas susižeidė dešinę čiurną. Išsamesnė diagnozė paaiškės po detalesnių tyrimų.

Mačą argentiniečiai laimėjo 85:64 (18:8, 21:20, 20:20, 26:16).

F. Campazzo aikštę paliko pelnęs 7-is taškus, rezultatyviausiai žaidė Gabrielis Deckas ir Nicolas Laprovittola, pelnę atitinkamai po 17 ir 16 taškų.

Rusų gretose Grigorijus Motovilovas pelnė 14, Andrejus Zubkovas – 13 taškų.

Argentina pasaulio čempionate varžysis B grupėje kartu su Rusija, Pietų Korėja ir Nigerija.

Kitame draugiškame mače Graikija po gana atkaklios kovos ir sėkmingo lemiamo kėlinio 87:75 (24:21, 24:26, 18:14, 21:14) palaužė Dominikos Respublikos krepšininkų pasipriešinimą.

Graikų gretose rezultatyviausiai žaidė Giannis Antetokounmpo – 26 taškai, Giorgios Papagiannis sąskaitoje – 12, Giorgios Printezis – 11, Ioannis Papapetrou – 10, Nicko Calatheso – 7 taškai.

Oponentų gretose išsiskyrė Sadielis Rojas – 16 taškų, po 13 pelnė Rigoberto Mendoza ir Victoras Lizas.

Pasaulio čempionate Graikija F grupėje kartu su Naująja Zelandija, Brazilija ir Juodkalnija.

Dominikos Respublika kausis G grupėje su Prancūzija, Vokietija ir Jordanija.

Planetos pirmenybės startuos rugpjūčio 31 dieną, tiek graikai, tiek Dominikos Respublika kovas pradės rugsėjo 1-ąją.

Kitose draugiškose rungtynėse Italija 82:88 (14:26, 23:20, 24:18, 21:24) nusileido Naujajai Zelandijai.

Danilo Gallinari pelnė 22 taškus, Marco Belinelli pridėjo 19 taškų.

Italai žaidė be Danielio Hacketto ir Briano Sacchetti. Galutinį rinktinės dvyliktuką italai turėtų paskelbti rugpjūčio 29 dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)