Les Bleus rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 3:14, tačiau L. Dončičius pradėjo skleisti savo krepšinio magiją aikštėje ir netrukus rezultatas buvo lygus – 17:17.

Antrajame ketvirtyje slovėnai perėmė iniciatyvą ir vertė varžovus juos vytis iki pat paskutinio kėlinio. Likus žaisti 10 minučių rezultatas buvo lygus 64:64 ir aikštėje užvirė atkakli dramatiška kova.

Slovėnai sugebėjo įgyti 10 taškų persvarą (77:67), tačiau Rudy Gobert'o vedami prancūzai sugebėjo atkurti intrigą (80:79). Likus daugiau nei minutei rezultatas buvo lygus 82:82.

Lemiamu metu slovėnų rankos drebėjo mažiau, jie sugebėjo sėkmingiau sužaisti, broliai Dragičiai perėmė du svarbius kamuolius ir galiausiai šventė pergalę 88:82.

Prancūzija: Rudy Gobertas 19, Evanas Fournier 15, Amathas M'Baye 13, Elie Okobo 11, Thomas Heurtelis 10 (10 rez.p.), Terry Tarpey 8.

Slovėnija: Luka Dončičius 47 (47 naud.b.), Goranas Dragičius 14, Edo Muričius 9, Zoranas Dragičius ir Vlatko Čančaras po 6.

Prancūzams padėti šiame mače negalėjo Gerschonas Yebusele, o slovėnams - Mike'as Tobey.

Prieš didžiąją pertrauką L. Dončičiui grumiantis po krepšiu buvo paleistas kraujas – slovėnui alkūne į galvą pataikė Vincentas Poirier. Vis dėlto tęsti kovą jis po pertraukos galėjo.

L. Dončičius surengė tikrą šou – per 39 min. pelnė 47 taškus (9/12 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 11/12 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, perėmė kamuolį ir surinko 47 naudingumo balus.

Jis rezultatyviausių vienerių rungtynių žaidėjų sąraše „Eurobasket“ istorijoje pakilo į antrą vietą, aplenkęs vokietį Dirką Nowitzkį (43) ir graiką Nikosą Galį (46). Tiesa, rezultatyviausiu visų laikų žaidėju vienose rungtynėse išlieka belgas Eddy Terrace'as, kurio sąskaitoje 63 taškai (1957 metais rungtynėse su Albanija).