Permainingame mače likus 48 sek. Cedi Osmanas dvitaškiu su pražanga mažino turkų deficitą iki 1-o taško (68:69).

Likus 22 sek. Xabi Lopez-Arostegui prametė tritaškį, turkams priklausė paskutinė ataka, o prieš ją Erginas Atamanas paprašė minutės pertraukėlės.

Po pasitarimo turkai suklydo perduodami kamuolį ir ispanai galėjo kontroliuoti rungtynių baigtį.

Willy Hernangomezas pataikė abi baudas, o prie baudų metimo linijos siųstas Shane'as Larkinas pataikė tik vieną (71:69).

Baudų metimų seriją tęsė Lorenzo Brownas, kuris pataikė pirmąją (72:69), prametė antrą, tačiau kamuolį atkovoję ispanai netrukus galėjo džiaugtis dramatiška pergale.

Ispanija: Willy Hernangomez 15, Lorenzo Brownas 11, Xabi Lopez- Arostegui 9, Juancho Hernangomez 8, Jaime Pradilla ir Dario Brizuela po 6 taškus.

Turkija: Cedi Osmanas 20, Furkanas Korkmazas 16, Alperenas Sengunas 14 (12 atkov. kam.) taškų.

Turkija grupėje 72:68 palaužė Juodkalniją, 101:87 – bulgarus, 83:88 nusileido Sakartvelui bei 78:63 įveikė belgus.

Ispanija čempionatą pradėjo įspūdinga pergale (114:87) prieš bulgarus, vėliau ispanai 90:64 įveikė kartvelus, 73:83 nusileido belgams, antradienį 82:65 pranoko Juodkalniją.

Po šių rungtynių Bulgarija susitiks su belgais (18:15 val.), nuo 21 val. Sakartvelas sieks įveikti Juodkalniją.