Saldžią pergalę iškovojo Italijos (2-2) rinktinė. Gianmarco Pozzecco auklėtiniai Milane po itin atkaklios kovos 81:76 (22:17, 20:17, 13:25, 26:17) palaužė Kroatijos (2-2) nacionalinę komandą.

Likus žaisti 8 minutes Kroatija dar pirmavo 64:60, tačiau italai spurtavo 9:0 ir ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį 69:64. Mačo pabaigoje komandos žaidė taškas į tašką, o pergalę Italijai padovanojo šaltakraujiški Nicolo Melli ir Simone Fontecchio metimai.

Vietą kitame etape užsitikrinusius italus į priekį vedė būtent po 19 taškų įmetusių N. Melli ir S. Fontecchio tandemas. Kroatijos neišgelbėjo 27 taškus pelnęs Bojanas Bogdanovičius.

Kroatija paskutinį grupės mačą žais su Ukraina (3-1), o Italija varžysis su Didžiąja Britanija (0-4). Britai ir estai išsikapstyti iš C grupės šansų nebeturi.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu fenomenalaus N. Jokičiaus vedama Serbija (4-0) vargo tris kėlinius, o ketvirtajame 89:78 (24:18, 26:20, 15:20, 24:21) galiausiai įrodė savo pranašumą prieš Izraelį (2-2).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje serbai pirmavo tik 65:63, tačiau tuomet Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai spurtavo 14:0 ir atitrūkę 79:63 užsitikrino pergalę.

Fantastišką pasirodymą surengęs N. Jokičius per 31 minutę pelnė 29 taškus (10/12 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 46 naudingumo balus.

Neklumpanti Serbija paskutinį grupės mačą žais su Lenkija (3-1), o Izraelis žais išlikimo mačą su Čekija (1-3).