A grupės šeimininkas Sakartvelas (1-3) savo žiūrovų akivaizdoje neatsilaikė prieš Bulgariją (1-3). Sublizgėjęs Dee Bostas atvedė bulgarus į pergalę 88:80 (14:18, 25:20, 27:19, 22:23).

Bulgarai pergalės link pradėjo artėti trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą. Sakartvelas lemiamame ketvirtyje mėgino gelbėtis, bet nesėkmingai.

D. Bostas per 38 minutes pelnė 33 taškus (2/5 dvit., 9/14 trit., 2/6 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir surinko 37 naudingumo balus.

Natūralizuotas amerikietis pakartojo visų laikų Europos čempionatų tritaškių rekordą, priklausantį Aleksandrui Džordževičiui. Serbas 9 tritaškius pataikė 1995 metų finale prieš Lietuvą.

28 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 37 naudingumo balus prie pergalės pridėjo Aleksandras Vezenkovas. Pralaimėtojams 21 tašką pelnė Goga Bitadze.

Sakartvelas lemiamą grupės etapo mačą žais su Juodkalnija, o Bulgarija mėgins atimti kelialapį į kitą etapą iš Belgijos.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu D grupės šeimininkė Čekija (1-3) turėjo pripažinti Suomijos (2-2) pranašumą. Lauri Markkaneno vedama komanda triumfavo 98:88 (29:18, 22:27, 21:14, 26:29).

Mačo herojus L. Markkanenas per 34 minutes pelnė 34 taškus (6/11 dvit., 3/9 trit., 13/14 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 32 naudingumo balus.

Gerokai sėkmingiau startavę suomiai jau antrajame kėlinyje užtikrintai pirmavo 48:33, ir nors čekai po spurto 12:0 prisivijo 45:48, po pertraukos rungtynes vėl kontroliavo Suomija, atstačiusi dviženklę persvarą ir išsaugojusi ją iki mačo pabaigos.

Sasu Salinas prie pergalės pridėjo 23 taškus (5/8 trit.). Pralaimėtojų gretose su 22 taškais išsiskyrė Vojtechas Hrubanas.

Traumos padarinius jaučiantis Tomašas Satoransky pelnė tik 2 taškus ir 5 kartus suklydo, bet atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Suomiai užsitikrino vietą kitame etape. Čekai dėl patekimo į aštuntfinalį kitose rungtynėse kovos su Izraeliu, jei šiam nepavyks įveikti Serbijos.