Lietuvai ypač aktualiame mače lemiamame kėlinyje vyravo kova taškas į tašką.

Likus 4 min. švieslentė fiksavo lygybę 86:86. Jusufas Nurkičius pataikė baudos metimus, po sėkmingos gynybos bosnis Johnas Robersonas pataikė tritaškį ir likus 3 min. bosniai turėjo 5 taškų persvarą (91:86).

Prie baudų metimo linijos stojęs Goranas Dragičius pataikė tik vieną baudą, tačiau puolime prasižengė J. Nurkičius.

Likus 2 min. Luka Dončičius mažino skirtumą, o puolant bosniai per 24 sek. nesurengė rezultatyvios atakos.

Prasidėjus paskutinei minutei Edinas Atičius didino bosnių pranašumą – 91:89.

Aleksandras Sekuličius prašė minutės pertraukėlės, tačiau po jos bosniai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo sensacingą pergalę 97:93 (26:32, 23:20, 23:21, 25:20).

B grupėje be pergalių lieka Lietuva (0/3) ir Vengrija (0/2), kuri dar vakare žais prieš prancūzus (1/1).

Tuo metu bosniai ir slovėnai savo sąskaitoje turi po dvi pergales ir vieną nesėkmę, grupėje pirmauja tris pergales pasiekę vokiečiai.

Lietuvai dabar būtinos ne tik dvi pergalės prieš vengrus ir bosnius, bet ir palankūs kitų rungtynių rezultatai. Gali susiklostyti tokia situacija, jog po dvi pergales surinks daugiau nei dvi komandos, tokiu atveju galutinę grupės rikiuotę lems tarpusavio rezultatai.

Luka Dončičius šiame mače pelnė tik 16 taškų, tačiau atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8-is rezultatyvius perdavimus.

Bosniai taikliai atakavo iš toli (15/30 trit., 50 proc.), slovėnai pataikė kas trečią tritaškį (10/32, 31 proc.), bosniai dažniau klydo – 19 kartų (slovėnai padarė 12 klaidų), bet kovą po krepšiais laimėjo 45-38.

Slovėnija: Vlatko Čančaras 22, Goranas Dragičius 20, Luka Dončičius 16, Klemenas Prepeličius 12, Mike Tobey 11 taškų.

Bosnija ir Hercegovina: Johnas Robersonas 23 (7/13 trit., 2/2 baud., 19 naud. b.), Džananas Musa 22 (24 naud.b.), Miralemas Halilovičius 13, Edinas Atičius ir Jusufas Nurkičius po 12 (9 atkov. k.).